Blok silnika Ursus C-360

Blok silnika Ursus C-360

Karta katalogowa blok silnika Ursus C-360

Nr poz. Oznaczenie Numer podze-społu Nazwa podzespołu lub części Sztuk C-330M Sztuk C-335M Uwagi
1 0054/21-210/9   Śruba M8x80-5.6-B PN-74/M-82101 1 1  
2 0054/21-200/9   Śruba M8x70-5.6-B PN-74/M-82101 5 5  
3 0054/27-084/1   Kołek walcowy ustalający 10n6x65 PN-66/M-85021 2 2  
4 0054/51-012/0   Pierścień uszczelniający A60x85x10 PN-72/M-86964 1 1  
5 0054/21-216/6   Śruba M8x75-5.6-B PN-74/M-82101 6 6  
6 0054/61-120/9   Podkładka sprężysta Z 8,2 Fe/Fg PN-77/M-82008 18 18  
7 0054/21-210/4   Śruba M8x35-5.6-B PN-74/M-82101 3 3  
8 0054/21-060/5   Śruba M8x20-5.6-B PN-74/M-82105 4 4  
9 0054/61-050/2   Podkładka odginana 8,4 Fe/Fg PN-82/M-82011 4 4  
10 0050/10-229/0   Pokrywa rozrządu Ursus C-360 1 1  
11 0050/00-148/1   Uszczelka 1 1  
12 0054/21-069/2   Śruba M6x20-5.6-B PN-74/M-82105 6 6  
13 0054/61-120/7   Podkładka sprężysta Z 6,1 Fe/Fg PN-77/M-82008 11 11  
14 0050/00-720/1   Pokrywa 1 1  
15 0050/00-154/1   Uszczelka 1 1  
16 0050/10-228/0   Obudowa rozrządu 1 1  
17 0050/00-030/2   Uszczelka 1 1  
18 0054/21-061/5   Śruba M8x25-5.6-B PN-74/M-82105 5 5  
19 0050/00-451/0   Uszczelka 1 1  
20 0050/10-258/0   Uszczelka 1 1  
21 0050/00-149/0   Uszczelka 1 1  
22 0050/00-168/0   Kołek ustalający 1 1  
23 0050/10-601/1   Podkładka 10 10  
24 0050/00-022/0   Śruba 12 12  
25 0050/10-456/0   Uszczelka 1 1  
26 0050/10-458/0   Pokrywa 1 1  
27 0054/21-065/4   Śruba M6x12-5.6-B PN-74/M-82105 5 5  
28 0050/10-161/0   Śruba 2 2  
29 0054/28-011/9   Zawleczka S-Zn 4x22 PN-76/M-82001 1 1  
30 0050/00-143/2   Obudowa tylna 1 1  
31 0054/21-100/6   Śruba dwustronna M 10x28-5.6 PN-60/M-82131 3 3  
32 0054/61-121/0   Podkładka sprężysta Z 10,2 Fe/Fg PN-77/M-82008 3 3  
33 0054/23-131/2   Nakrętka M10-5-B PN-76/M-82144 3 3  
34 0050/00-307/0   Uszczelka pokrywy bocznej 1 1  
35 0050/00-086/0   Pokrywa boczna bloku 1 1  
36 0054/61-021/2   Podkładka do wkrętów 8,4 PN-78/M-82007 1 1  
37 0054/21-023/1   Śruba M8x40-5.6-A PN-74/M-82101 1 1  
38 0054/61-010/8   Podkładka okrągła 10.5 Fe/Fg PN-78/M-82006 10 10  
39 0054/21-156/6   Śruba M10x115-8.8-B PN-74/M-82101 4 4  
40 0054/61-121/1   Podkładka sprężysta Z 12,2 Fe/Fg PN-77/M-82008 4 4  
41 0054/21-066/3   Śruba M10x30-8.8-B PN-74/M-82105 2 2  
42 0046/41-823/0   Korek spustowy M30x1,5 1 1  
43 0054/61-254/0   Pierścień uszczelniający 30x36 ZN-76/MPM/06-03126.3 1 1  
44 0054/21-156/5   Śruba M10x75-8.8-B PN-74/M-82101 4 4  
46 0054/23-131/0   Nakrętka M8-5-B PN-76/M-82144 8 8  
46 0054/61-010/6   Podkładka okrągła 8,4 Fe/Fg PN-78/M-82006 2 2  
47 0050/00-144/3   Miska olejowa Ursus C-360 1 1  
48 0050/00-150/1   Uszczelka miski olejowej Ursus C-360 1 1