Układ pneumatyczny Ursus C-330M i C-335M katalog części

WRÓĆ DO KATALOGU

 Układ pneumatyczny Ursus C-330M i C-335M katalog części

 

Układ pneumatyczny Ursus C-330M i C-335M katalog części

 

  

Lp. Numer katalogowy Numer podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
C-330M C-335M
1 50027440   Kolanko z gwintem zewnętrznym 5 6  
2 54613224   Uszczelka fibrowa 12x20x1,5 PN-69/M-86970 7 7  
2 50668180   Podkładka 1 - A
3 42480223   Przewód regulator ciśnienia - zbiornik powietrza kompletny 1 1  
4 51510319   Pierścień uszczelniający 20,3x2,4 PN-60/M-86961 4 5  
5 50668170   Pierścień oporowy 22 4 5  
5 50568090   Konopie     B
6 54640703   Nakrętka 08.1.01 BN-76/3611-07 5 6  
7 42480192   Przewód zbiornik powietrza - zawór hamulcowy kompletny 1 1  
8 83350909   Czujnik spadku ciśnienia powietrza ZN-74/MPM-06-22676 1 1  
9 54612509   Pierścień uszczelniający 12X16 ZN-76/MPC/06-03126.3 1 1  
10     Sprężarka i odolejacz 1 1 C
11 42480211   Przewód odolejacz - regulator ciśnienia 1 1  
12 54613242   Uszczelka fibrowa 22x27x1,5 PN-69/M-86970 4 4  
13 42480170   Regulator ciśnienia nr producenta 42.480.170.008 1 1  
14 42480091   Przewód wskaźnika ciśnienia powietrza kompletny 1 1  
15 54611209   Podkładka sprężysta Z 8,2 Fe/Zn9cC PN-77/M-82008 7 7  
16 54231310   Nakrętka M8-5- B PN-75/M-82144 7 7  
17 42480021   Wspornik zbiornika powietrza 2 2  
18 54221913   Wkręt M8x20-5.6-B PN-74/M-82209 4 4  
19 42481161   Zawór hamulcowy nr producenta 42.480.160.OOe 1 1  
20 42480231   Przewód zawór hamulcowy - - złącze kompletny 1 -  
21 54212130   Śruba M10x65-5.6-B PN-74/M-82101 2 2  
22 54611210   Podkładka sprężysta Z 10,2 Fe/Zn9cC PN-77/M-82008 2 2  
23 54660306   Sworzeń 10x28/25 PN-63/M-83002 3 3  
24 54280132   Zawleczka S-Zn 2,5x16 PN-76/M-82001 2 2  
25 50027390   Korpus łącznika jednodrożnego 1 1  
26 50027011   Wspornik złącza 1 1  
27 54210605   Śruba M8x20-5.6-B PN-74/M-82105 1 1  
28 42480130   Złącze przewodów powietrznych z zaworem nr producenta TZ-35-06-00 1 1  
29 54610204   Podkładka do wkrętów 10,5 PN-78/M-82007 2 2  
30 50027161   Łącznik 2 2  
31 50027130   Wspornik cięgła zaworu hamulcowego 1 1  
32 50027090   Dźwigienka 1 1  
33 54280119   Zawleczka S-Zn 4x22 PN-76/M-82001 1 1  
34 50027120   Sworzeń 1 1  
35 50668110   Podkładka sprężyny 1 1  
36 42320240   Osłona sprężyny kompletna 1 1  
37 50019720   Sworzeń dźwigni 1 1  
38 54280106   Zawleczka S-Zn 2,5x20 PN-76/M-82001 2    
39 50027110   Sprężyna 1 1  
40 42480030   Cięgło kompletna 1 1  
41 50019760   Widełki 1 1  
42 54231312   Nakrętka M10-5-8 PN-76/M-82144 2    
43 50027012   Wspornik złącza - 1  
44 42481232   Przewód zawór hamulcowy- -złącze kompletny - 1  
45 54691301   Korek N22x1,5 ZN-63/MPC/06-03119 1 1  
46 50027320   Zbiornik powietrza 1 1  
47 42480010   Szelka kompletna 2 2  

Uwaga!
A - Stosować alternatywnie tylko między poz. 20 i poz. 25
B - Rozwiązanie alternatywne zamiast poz. 4, 5
C - Zespół sprężarki z odolejaczem składa się z pozycji wyszczególnionych w następnej tablicy za wyjątkiem poz. 9 i poz. 5 - szt. 1

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-330 M i C-335 M nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Podane numery oryginalne służą wyłącznie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.