Maska Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Maska Ursus C-360

Maska Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50653080 Podpórka pokrywy 1  
2 54611517 Podkładka okrągła 9 cynk. PN-67/M-82005 2  
3 50653150 Podkładka (do nr ciągnika 115299) 2  
4 54280103 Zawleczka 2X14 cynk. PN-69/M-82001 3  
5 46653070 Pokrywa maski (od nr ciągnika 135500 zamiast 0046/65-302/0) 1  
6 54210575 Śruba M5X16-5.6 cynk. PN-58/M-82117 (od nr ciągnika 267599 zamiast 54210539) 37  
7 54611501 Podkładka okrągła 5,5 cynk. PN-67/M-B2005 84  
8 50653010 Płat górny 1  
9 54210573 Śruba M5X20-5.6 II PN-74/M-82105 (od nr ciągnika 208900 zamiast 54221837) 8  
10 50653130 Podkładka tylna 1  
11 54611206 Podkładka sprężysta 5,1 cynk. PN-65/M-82029 45  
12 54231306 Nakrętka M5-5 PN-58/M-82144 45  
13 50653120 Podkładka górna 2  
14 50653480 Sworzeń (od nr ciągnika 131000 zamiast 54660350) 2  
15 54611502 Podkładka okrągła 6,6 cynk. PN-67/M-82005 (do nr ciągnika 189069) 2  
16 54280109 Zawleczka 1,6X12 cynk. PN-69/M-82001 (do nr ciągnika 130999) 2  
16a 54280132 Zawleczka S-Zn-2,5X16 PN-69/M-82001 (od nr ciągnika 131000) 2  
17 50653020 Zawiasy maski dolna (do nr ciągnika 187999) 2  
17a 50653021 Zawiasy maski dolna (od nr ciągnika 188000) 2  
18 50653031 Poprzeczka 1  
19 50653060 Część górna sprężyny dzielonej 1  
20 50653070 Część dolna sprężyny dzielonej 1  
21 50653460 Zderzak zawiasowy 2  
22 54223204 Wkręt do drewna 3X25 cynk. PN-64/M-82503 2  
23 50653100 Zderzak 8  
24 46653042 Płat prawy kompletny (od nr ciągnika 160000 zamiast 46653041) 1  
25 50653110 Podkładka przednia 2  
26 46653060 Część przednia maski (od nr ciągnika 135500 zamiast 46653010) 1  
27 50653090 Zderzak centrujący (do nr ciągnika 114999) 12  
27a 0080.302.045 Zderzak gumowy Ursus (od nr ciągnika 115000) 10  
28 54230302 Nakrętka M3-3.6 cynk. PN-58/M-82146 (do nr ciągnika 267599) 2  
29 54611203 Podkładka sprężysta 3,1 PN-65/M-82029 (do nr ciągnika 267599) 2  
30 46653030 Siatka maski Ursus kompletna (poz. 33, 34) 1  
31 46653090 Podstawa znaku przedniego (do nr ciągnika 267599) 1  
32 50017480 Tulejka gumowa (do nr ciągnika 267599) 1  
33 50653300 Wkręt z uchwytem 4  
34 50653310 Podkładka 8  
35 54212113 Śruba M12X45-Z-5.6 PN-58/M-82109 2  
36 54612306 Podkładka okrągła 13 cynk. PN-59/M-82030 8  
37 46653052 Płat lewy kompletny (od nr ciągnika 100000 zamiast 46653051) 1  
38 50653160 Podkładka 4  
39 54280114 Zawleczka S-Zn-3,2X25 PN-69/M-82001 (od nr ciągnika 131000 zamiast 54611211) 2  
40 54231708 Nakrętka koronowa AM 12-5 PN-58/M-82148 (od nr ciągnika 131.000 zamiast 84181313) 2  
41 46653150 Poprzeczka kompletna (od nr ciągnika 160000) 1  
42 46653110 Klamka 2  
43 50653420 Uszczelka 2  
44 46653130 Część górna zamka 2  
45 46653100 Hak 2  
46 50653050 Sprężyna 2  
47 50653140 Płytka łożyskowa 2  
48 50653040 Korpus zamka 2  
49 50653400 Podkładka sprężysta 2  
- 46653120 Zamek maski Ursus kompletny na części zamienne (poz. 4 szt. 2; 6 - szt 4; 7 - szt 4; 11 - szt. 4; 12 -szt 4; 41-49) 2  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.