Mechanizm kierowniczy Ursus C-360

od nr ciągnika 168000

WRÓĆ DO KATALOGU

Mechanizm kierowniczy Ursus C-360

Mechanizm kierowniczy Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1   Pierścień osadczy sprężynujący 25z PN-63/M-85111 1  
2   Łożysko walcowe NH 2305 PN-70/M-86184 1  
3 0910.0.0.040 Wał główny mechanizmu kierowniczego 1  
4   Pierścień osadczy sprężynujący 55w PN-63/M-85111 1  
5 0900.0.1.003 Pierścień łożyska igiełkowego 2  
6 0000.0.1.002 Bieżnia zewnętrzna łożyska igiełkowego 1  
7   Igiełki łożyskowe 3,5x29,8-0-5 PN-74/M-86456 39  
8 0910.0.0.038 Uszczelka 1  
9 0910.0.0.031 Pokrywa boczna 1  
10   Podkładka sprężysta 10,2 PN-65/M-82029 10  
11   Śruba M10x25-5.8 II PN-74/M-82105 4  
12   NakrętkaM14xl,5-5 II PN-74/M-82153 1  
13   Pierścień uszczelniający 12,3x2,4 PN-60/M-86961 1  
14   Kulka 5/16" II-2-4 PN-75/M-86452 1  
15 0910.0.0.039 Śruba regulacyjna 4  
16 50005840 Korek 2  
17   Pierścień uszczelniający 14x20 ZN-63/MPC/06-031268 2  
18   Nakrętka M12xl,25-8 PN-58/M-82144 4  
19 54611211 Podkładka sprężysta 12,2 PN-65/M-C2029 4  
20   Śruba M10x20-5.8 II PN-74/M-82105 6  
21 0910.0.0.041 Wkładka 1  
22   Pierścień uszczelniający 90x3 PN-64 /M-73093 1  
23 0920.0.0.100 Korpus kompletny (od nr ciągnika 240150 zamiast 0910.0.0.030 i 0910.0.0.500) 1  
24   Łożysko stożkowe 31306 PN-75/M-86220 2  
25   Pierścień uszczelniający 42 x 2 PN-64/M-73093 (do nr ciągnika 240149) 1  
26 0910.1.1.000 Wał kierowniczy z nakrętka 1  
27 54260105 Wpust czółenkowy 1-5x7,5 PN-70/M-85008 1  
28 54280114 Zawleczka 3.2x25 PN-69/M-82001 1  
29 50535130 Pokrywa koła kierownicy 1  
30 54231905 Nakrętka koronowa Ml2-5 PN-66/M-82159 1  
31 54610112 Podkładka okrągła 13 PN-67/M-82006 1  
32 46435130 Koło kierownicy 1  
33 0900.0.2.100 Wkład elastyczny 1  
34 50635040 Uszczelka 1  
35 0910.0.0.042 Podkładka dystansowa 1,5 wg potrzeb  
36 0910.0.0.035 Podkładka dystansowa 1 wg potrzeb  
37 0910.0.0.034 Podkładka dystansowa 0,5 wg potrzeb  
38 0910.0.0.033 Podkładka dystansowa 0,2 wg potrzeb  
39 0910.0.0.032 Podkładka dystansowa 0,1 wg potrzeb  
40 0910.0.0.037 Pierścień 1  
41   Śruba M8x35-8.8 II PN-74/M-82101 (od nr ciągnika 242.200) 1  
42   Podkładka sprężysta Z8. 2Fe PN-77/M-82008 3  
43   Nakrętka Ml6x1,5-5.6 PN-58/M-82153 (do nr ciągnika 242199) 1  
43a   Nakrętka M8-8-II PN-75/M-82144 (od nr ciągnika 242200) 3  
44 0901.0.0.100 Drążek podłużny (od nr ciągnika 242199) 1  
44a 0901.0.0.200 Drążek podłużny (od nr ciągnika 242200) 1  
45   Smarowniczka St. M6x 1 PN-69/M-86002 2  
46 0080.220.069 Przegub kulowy II (zamiast 0901.0.2.000/1) 1  
47 0080.220.015 Pierścień 2  
48 0080.220.040 Osłona gumowa kompletna (zamiast 0080.220.014) 2  
49 0080.220.016 Pierścień 2  
50   Nakrętka M24x2-5.6 PN-58/M-82153 (do nr ciągnika 242199) 1  
51   Nakrętka M30x2-5 PN-75/M-82144 1  
52   Podkładka sprężysta 30,5 PN-65/M-82029 1  
53 0900.0.0.0021
Ramię mechanizmu kierowniczego Ursus
1  
54   Pierścień uszczelniający A40x55x7 PN-72/M-86964 1  
55 54280121 Zawleczka 4x32 PN-69/M-82001 2  
56   Nakrętka koronowa BM 16x1,5-5 II PN-74/M-82159 2  
57 0901.000 Przegub kulowy 1 (łącznie z poz. 45)(do nr ciągnika 242199) 1  
57a 0901.0.5.000 Przegub kulowy I (zamiast 0901.0.4.000) 1  
58 0901.0.0.0031 Obejma 1 (od nr ciągnika 242200) 2  
59 0080.220.017 Śruba (do nr ciągnika 242199) 1  
59a   Śruba M8x45-8.8-II PN-74/M-82101 (od nr ciągnika 242200) 2  
60 0901.0.0.0004 Drążek podłużny Ursus kompletny zamiast 0901.0.0000/2) 1  
- 0920.0.0.0001 Mechanizm kierowniczy Ursus C-360 kompletny (poz. 17,20-24,26,33, 35-40, 51-54) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.