przednia Ursus C-360

do nr ciągnika 356281

WRÓĆ DO KATALOGU

Oś przednia Ursus C-360 stary typ

przednia Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 48633010 Rama obciążników 1  
2 54210620 Śruba M16X35-5.6 fosf. PN-58/M-82117 4  
3 54611213 Podkładka sprężysta 16,3 fosf. PN-65/M-82029 (do nr ciągnika 265999, szt. 20) 16  
4 54210617 Śruba M12x25-5.6 fosf. PN-58/M-82117 4  
5 54611211 Podkładka sprężysta 12,2 fosf. PN-65/M-82029 4  
6 50633030 Pokrywa sworznia (do nr ciągnika 235329) 1  
6a 50633031 Nakładka (od nr ciągnika 235330) 1  
7 50015601 Sworzeń osi (do nr ciągnika 235329) 1  
7a 50633112 Sworzeń osi (od nr ciągnika 235330) 1  
8 54611519 Podkładka 14 fosf. PN-67/M-82005 2  
9 54210777 Śruba M8X12-5.6 PN-58/M-82118 2  
10 50633010 Wspornik osi przedniej 1  
11 54210634 Śruba M16X40-8.8 PN-58/M-82117 2  
12 50011630 Zaślepka 10  
13 54211517 Śruba M16X110-8.8 PN-58/M-82109 6  
14 50433210 Pierścień remontowy 0,5 mm (stosować przy luzie wzdłużnym powyżej 0,6 mm) 1  
15 50533570 Tuleja 2  
16 64231325 Nakrętka M16X1,5-5 fosf. PN-58/M-82144 8  
17 50433040 Nakładka strzemienia 4  
18 46433030 Strzemię osi z kołkiem 2  
19 50433020 Strzemię osi przedniej 2  
20 46433011 Oś przednia Ursus C-360 kompletna 1  
21 84930202 Smarowniczka St. B. 1/8" PN-69/M-86002 1  
22 54270178 Kołek 5n6X12 PN-66/M-85201 (do nr ciągnika 235329) 1  
23 50633040 Wspornik numeru rejestracyjnego 2  
24 54611209 Podkładka sprężysta 8,2 fosf. PN-65/M-82029 2  
25 46633020 Wspornik maski 1  
25a 46633040 Wspornik maski 1  
26 54211020 Śruba dwustronna M12X25-5.6 PN-60/M-82131 (zamiast poz. 41, tablica 20, od nr ciągnika 143000) fosf. 2  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.