Obudowa skrzyni biegów Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Obudowa skrzyni biegów Ursus C-360

Karta katalogowa obudowa skrzyni biegów Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50618011 Obudowa skrzyni biegów Ursus C-360 (od nr ciągnika 390022 zamiast 50618010) 1  
2 46518070 Prowadnica linki (do nr ciągnika 361110) 1  
3 54211045 Śruba dwustronna M12-M 12x1,25x45-8.8 fosf. PN-60/M-82131 4  
4 50418050 Oś koła wstecznego biegu Ursus C-360 1  
5 54310190 Łożysko igiełkowe K28x33x13 PN-58/M-86310 4  
6 50418060 Śruba ustalająca 1  
7 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 fosf. PN-65/M-82029 21  
8 50418020 Koło wstecznego biegu Ursus C-360 1  
9 50418120 Pierścień oporowy 1  
10 54211018 Śruba dwustronna M8x25-8.8 fosf. PN-60/M-82131 6  
11 50518100 Uszczelka pokrywy dolnej tylna 1  
12 50518090 Pokrywa dolna tylna 1  
13 50418110 Śruba dwustronna 2  
14 54231317 Nakrętka M10-5-II fosf. PN-75/M-82144 3  
15 54210636 Śruba M12x40-5.6 II PN-74/M-82105 (od nr ciągnika 172400 zamiast 0054/21-077/8) 11  
16 54211211 Podkładka sprężysta 12.2 fosf. PN-65/M-82029 11  
17 46418230 Korek spustowy M30x1.5 1  
18 50721570 Podkładka uszczelniająca 30x38 1  
19 54211020 Śruba dwustronna M10x25- 5.6 fosf PN-60/M-82131 4  
20 54211008 Śruba dwustronna M10x22-5,6 fosf. PN-60/M-82131 (do nr ciągnika 331149-3 szt.) 1  
21 50518050 Uszczelka pokrywy dolnej przedniej 1  
22 50518040 Pokrywa dolna 1  
23 54210618 Śruba M10x16-5.6 II PN-74/M-82105 18  
24 54210720 Śruba M10x12-5.6 II PN-74/M-82105 1  
25 50418070 Pokrywa boczna 2  
26 46518020 Pokrywa z rurką 1  
27 54611207 Podkładka sprężysta 6.1 fosf. PN-65/M-82029 2  
28 54221839 Wkręt M6X10-5.8 11 fosf. PN-74/M-82227 (od nr 121800 zamiast 54210753) 2  
29 50518150 Zaślepka 1  
30 50518060 Tulejka centrująca 2  
31 50018930 Wspornik rurki paliwowej 1  
32 50618020 Korek (od nr ciągnika 390022) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.