Wałki kompletne I skrzyni biegów Ursus C-360

sprzęgłowy, pośredni, napędowy oraz reduktor I

WRÓĆ DO KATALOGU

Wałki skrzyni biegów Ursus C-360

Karta katalogowa wałki skrzyni biegów Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50418030 Pierścień zabezpieczający (do nr ciągnika 235329) 1  
2 50418040 Pierścień oporowy 1  
3 50719170 Łożysko igiełkowe (do nr ciągnika 235329) 4  
3a 54370108 Igiełka 4X23,8 II-0-3 PN-68/M-86456 (od nr ciągnika 235330) 23  
4 60419010 Wałek sprzęgłowy Ursus C-360 (do nr ciągnika 235329) 1  
4a 50419011 Wałek sprzęgłowy Ursus C-360 (od nr ciągnika 235330) 1  
5 54310152 Łożysko kulkowe 6210 N PN-57/M-86108 1  
6 50707830 Pierścień zabezpieczający 90 1  
7 54620422 Pierścień osadczy sprężynujący 5Oz PN-63/M-85111 1  
8 54620418 Pierścień osadczy sprężynujący 40z PN-63/M-85111 1  
9 54620520 Pierścień osadczy sprężynujący 80w PN-63/M-85111 1  
10 54310109 Łożysko kulkowe 6208 PN-69/M-86100 1  
11 50419020 Pokrywa górna 1  
12 50419030 Wałek sprzęgłowy przekaźnika 1  
13 50419040 Pierścień oporowy 1  
14 46419630 Pierścień uszczelniający 1  
15 50419050 Pierścień oporowy 1  
16 50742250 Pierścień uszczelniający 48X72X12 1  
17 50419140 Uszczelka pokrywy przedniej 1  
18 50619010 Pokrywa przednia 1  
19 54210614 Śruba M8X22-5.6 PN-58/M-82117 4  
20 54611209 Podkładka sprężysta 8,2 fosf. PN-65/M-82029 17  
21 50619030 Pokrywka 1  
22 50619040 Uszczelka 1  
23 54231310 Nakrętka M8-5 PN-75/M-82144 6  
24 54620412 Pierścień osadczy sprężynujący 25z PN-63/M-85111 1  
25 54310118 Łożysko kulkowe 6305 PN-69/M-86100 1  
26 54620513 Pierścień osadczy sprężynujący 62w PN-63/M-85111 1  
27 50419470 Koło obrotów niezależnych 1  
28 46619020 Wałek przekaźnika mocy I (łącznie z częścią 0050/01-152/0) 1  
29 54212608 Śruba z łbem z gniazdem M8X20-8.8 fosf. PN-62/M-82302 3  
30 50619020 Wałek przekaźnika mocy (do nr ciągnika 240149) 1  
30a 50619021 Wałek przekaźnika mocy II (od nr ciągnika 240150) 1  
31 42390070 Zatyczka kompletna 1  
32 54210615 Śruba M8X25-5.6 PN-58/M-82117 4  
33 54612304 Podkładka okrągła 8,5 fosf. PN-59/M-82030 4  
34 54210616 Śruba M10X25-5.6 fosf. PN-58/M-82117 4  
35 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 fosf. PN-65/M-82029 4  
36 50022910 Pokrywa wałka 1  
37 50023000 Korpus osłony WOM 1  
38 50619050 Pokrywa 1  
39 50519050 Uszczelka 1  
40 50742240 Pierścień uszczelniający 35X56X12 1  
41 54620415 Pierścień osadczy sprężynujący 35z PN-63/M-85111 2  
42 50519070 Podkładka 2  
43 54310120 Łożysko kulkowe 6307 PN-69/M-86100 1  
44 54231328 Nakrętka M12-8 fosf. PN-58/M-82144 4  
45 54611211 Podkładka sprężysta 12.2 fosf. PN-65/M-82029 4  
46 54212923 Śruba dwustronna M12X30-8.8 fosf. PN-60/M-82163 4  
47 50619060 Korpus pośredni 1  
48 50619080 Uszczelka 1  
49 50619070 Pierścień centrujący 1  
50 50519130 Tuleja 1  
51 46619010 Tuleja napędu pompy 1  
52 50011520 Tulejka walka przekaźnika mocy 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.