Mechanizm zmiany biegów Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Mechanizm zmiany biegów Ursus C-360

Karta katalogowa mechanizm zmiany biegów Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 54611209 Podkładka sprężysta 8,2 fosf. PN-65/M-82029 13  
2 54210614 Śruba M8X22-5.6 II fosf. PN-74/M-82105 3  
3 50420490 Uszczelka 1  
4 50620012 Pokrywa skrzyni biegów Ursus C-360 (od nr ciągnika 357200 zamiast 50620010, 50620011) 1  
5 54212103 Śruba M8X30-5.6 II PN-74/M-82101 9  
6 50520150 Uszczelka 1  
7 54270837 Kołek walcowy 6n6X16 PN-66/M-85021 (od nr ciągnika 221900 zamiast 54270134) 2  
8 50520140 Łożysko kulkowe 1  
9 54212131 Śruba M8X45-8.8 PN-74/M-82101 (do nr ciągnika 250699, szt. 4) 2  
10 50753080 Gałka 1  
11 46520170 Dźwignia zmiany biegów Ursus C-360 1  
12 50520100 Mieszek 1  
13 46420100 Wskaźnik oleju (do nr ciągnika 157499) 1  
13a 16420101 Wskaźnik oleju z gwintem M24X1,5 (od nr ciągnika 157500) 1  
14 50784060 Korek M30X1,5 (do nr ciągnika 172399) 1  
15 50721570 Podkładka uszczelniająca 30X38 (do nr ciągnika 172399) 1  
16 50720870 Podkładka uszczelniająca 16X22 (do nr ciągnika 157499) 1  
16a 50000550 Podkładka 24,2X30 (od nr ciągnika 157500) 1  
17 46520160 Zatrzask skrzyni biegów kompletny 5  
18 50420380 Śruba (do nr ciągnika 165469) 2  
18a 54211115 Śruba M6X10 PN-62/M-82303 (od nr ciągnika 165470) 2  
19 54811207 Podkładka sprężysta 6,7 fosf. PN-65/M-82029 2  
20 54210845 Kołek walcowy 3n9X22 PN-66/M-85021 (od nr ciągnika 221000 zamiast 0054/27-012/9) 1  
21 50420201 Palec zmiany biegów Ursus C-360 (od nr ciągnika 235330 zamiast 50420200) 1  
22 50520030 Sprężyna 1  
23 50420480 Czop prowadzący 1  
24 46520050 Dźwignia reduktora 1  
25 46520060 Dźwignia przekaźnika 1  
26 54510330 Pierścień uszczelniający 11,3X2,4 PN-60/M-86861 (od nr ciągnika 212000 zamiast 50742470) 1  
27 50520070 Dźwigienka 2  
28 54210838 Kołek walcowy 5n6X28 PN-66/M-85021 (od nr ciągnika 221900, zamiast 54270135) 2  
29 46420180 Wodzik reduktora z widełkami 1  
30 46420170 Wodzik I i wstecznego biegu z widełkami 1  
31 54211904 Śruba M8X20-5.6-II fosf. PN-74/M-82242 2  
32 54612106 Podkładka odginana 8,5 PN-59/M-82022 2  
33 50520010 Prowadnica (do nr ciągnika 235320) 1  
33a 50520011 Prowadnica (od nr ciągnika 235330) 1  
34 54650112 Zaślepka 16 BN-65/3611-01 (od nr ciągnika 190600 zamiast 0050/42-051/0) 1  
35 54360127 Kulka 10 III PN-69/M-86452 (od nr ciągnika 113580) 2  
36 50420520 Kołek blokujący (od nr ciągnika 113580) 1  
37 46420160 Wodzik II i III biegu z widełkami 1  
38 48420200 Wodzik IV i V biegu z widełkami 1  
39 54611608 Podkładka odginana 8,5 PN-59/M-82021 2  
40 50520130 Śruba 2  
41 50420050 Widełki napędu 2  
42 50420040 Wodzik przekaźnika 1  
43 54212139 Śruba M8X35-8.8 PN-58/M-82109 (od nr ciągnika 250700) 2  
44 54210615 Śruba M8X25-5.6 II PN-74/M-82105 (od nr ciągnika 272800) 1  
45 50520031 Sprężyna 5  
46 50520331 Trzpień 5  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.