Przekładnia główna i mechanizm różnicowy z blokowaniem II Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Przekładnia główna Ursus C-360

Karta katalogowa przekładnia główna Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 54210611 Śruba M10X30-5.6 fosf. PN-58/M-82117 7  
2 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 PN-65/M-82029 12  
3 54620401 Pierścień osadczy sprężynujący 15z PN-63/M-85111 1  
4 50525050 Pokrywa mechanizmu blokującego 1  
5 50525190 Uszczelka 1  
6 54510199 Pierścień uszczelniający dwuwargowy A58x80x13DW (zamiast 50742330) 2  
7 50425170 Sprzęgło mechanizmu blokującego 1  
8 50525220 Widełki 1  
9 50425160 Nakrętka regulacyjna (do nr ciągnika 272699) 2  
9a 50425161 Nakrętka regulacyjna (od nr ciągnika 272700) 2  
10 50425150 Tuleja łożyskowa 2  
11 50525020 Uszczelka 2  
12 50425180 Sprężyna 1  
13 54320124 Łożysko stożkowe 30216 PN-55/M-86220 2  
14* 50425260 Obudowa mechanizmu różnicowego, prawa 1  
15 50425430 Koło talerzowe 1  
16 50425230 Podkładka koła koronowego 2  
17 50425380 Koło koronowe mechanizmu różnicowego 2  
18 50425090 Sworzeń satelitów 2  
19 50425400 Satelit 4  
20 50425310 Podkładka kulista 4  
21* 50425120 Obudowa mechanizmu różnicowego, lewa 1  
22 50525060 Uszczelka 1  
23 50525040 Pokrywa 1  
24 54210654 Śruba M6X12-5.6 PN-58/M-82117 (od nr ciągnika 172400 zamiast 54210706) 2  
25 54611207 Podkładka sprężysta 6,1 fosf. PN-65/M-82029 2  
26 50525030 Zabezpieczenie (do nr ciągnika 224459) 2  
26a 50525031 Zabezpieczenie (od nr ciągnika 224460) 1  
27 54210637 Śruba M10X25-8.8 fosf. PN-58/M-82117 (od nr ciągnika 172400 zamiast 54210726) 5  
28 54210277 Śruba M10X40-8.8 PN-58/M-82110 8  
29 50425140 Podkładka zabezpieczająca 4  
30 54240238 Nit 8X35 PN-70/M-82952 (od nr ciągnika 172400 zamiast 0054/24-022/3) 12  
31 50525090 Kamień widełek 2  
32 54510305 Pierścień uszczelniający 10.3X2,4 PN-60/M-86961 (od nr ciągnika 212000 zamiast 50242460) 1  
33 54510309 Pierścień uszczelniający 15,3X2,4 PN-60/M-88961 (zamiast 50742500) 1  
34 54620409 Pierścień osadczy sprężynujący 20z PN-63/M-85111 1  
35 54260303 Wpust A5X5X50 PN-70/M-85005 1  
36 48525210 Wałek mechanizmu blokującego 1  
37 54280113 Zawleczka 3,2X20 cynk. PN-67/M-82001 2  
38 54610106 Podkładka okrągła 8,4 fosf. PN-67/M-82006 2  
39 50427040 Cięgło sprzęgła 1  
40 54231505 Nakrętka M8-5 PN-58/M-82153 (od nr ciągnika 172400 zamiast 54230603) 1  
41 50527370 Nakrętka regulacyjna 1  
42* 50625020 Cięgło 1  
- 46425980 Obudowa mechanizmu różnicowego z kołem talerzowym i atakującym. kompletna (poz. 14, 15, 21, 28-30 oraz Przekładnia główna I, poz 13    

* Nie zamawiać na części zamienne.

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.