Układ chłodzenia Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Układ chłodzenia Ursus C-360

Układ chłodzenia Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50513210 Uchwyt zasłony 1  
2 54280102 Zawleczka 1X8 cynk. PN-69/M-82001 2  
3 50513180 Zasłona chłodnicy 1  
4 50513190 Wałek zasłony 1  
5 50513200 Rama zasłony chłodnicy 1  
6 50513340 Oko linki 1  
7 54221002 Wkręt M4X10-5.8 cynk. PN-62/M-82273 1  
8 50413610 Korek chłodnicy kompletny 1  
9 48413030 Łańcuch kompletny 1  
10 54210777 Śruba M8X12-5.6-I cynk. PN-74/M-82105 1  
11 54611209 Podkładka sprężysta Z8.2 Fe/Fg PN-77/M-82008 1  
12 54231311 Nakrętka M8-5-II cynk. PN-75/M-82144 1  
13 50513420 Wspornik chłodnicy 1  
14 50413140 Nakrętka z uchem 1  
15 54610114 Podkładka okrągła 15 fosf. PN-67/M-82006 1  
16 54690903 Opaska zaciskowa B 355 cynk. PN-63/M-74905 8  
17 50513440 Przewód gumowy (od nr 187 100 zamiast 0050/51-343/0) 1  
18 54210692 Śruba M6X20-5.6-II cynk. PN-74/M-82105 4  
19 54611207 Podkładka sprężysta Z6.1 Fe/Fg PN-77/M-82008 10  
20 50513110 Pokrywa termostatu 1  
21 50513090 Termostat Ursus C-360 kompletny Ts4 1  
22 50513100 Uszczelka termostatu 1  
23 50513080 Obudowa termostatu 1  
24 50513120 Przewód gumowy 1  
25 54221817 Wkręt M5X12-5.8-II cynk. PN-74/M-82227 1  
26 46513280 Prowadnica linki 1  
27 54611296 Podkładka sprężysta Z5.I Fe Fg PN-77/M-82008 1  
28 54231306 Nakrętka M5-5. cynk. PN-75/M-82144 1  
29 50513130 Przewód gumowy 1  
30 54231308 Nakrętka M6-5 cynk. PN-75/M-82144 6  
31 50513060 Rura ssąca 1  
32 46513440 Wentylator 1  
33 46413020 Tunel chłodnicy Ursus C-360 kompletny 1  
34 50613260 Podkładka chłodnicy 2  
35 50513300 Oprawka podkładki górna 2  
36 50613270 Podkładka chłodnicy dolna 2  
37 50552270 Miseczka (do nr silnika 145999) 2  
37a 50613290 Podkładka (od nr silnika 146000) 2  
38 54810108 Podkładka okrągła 10.5 cynk. PN-67/M-82008 (do nr silnika 145999) 2  
39 54230402 Nakrętka koronowa M10-5 cynk. PN-75/M-82148 2  
40 54280104 Zawleczka 2X22 cynk. PN-69/M-82001 2  
41* 54210617 Śruba M12X25-5.6 PN-58/M-82117 (do nr ciągnika 142999) 2  
41a** 50633130 Śruba dwustronna (do nr ciągnika 143000) 2  
41b** 54231313 Nakrętka M12-5 PN-75/M-82144 (od nr ciągnika 143000) 2  
42 54612110 Podkładka odginana 13 fosf. PN-59/M-82022 2  
43* 46613070 Wspornik chłodnicy kompl. (do nr ciągnika 142999) 1  
43a** 50613251 Wspornik chłodnicy (od nr ciągnika 143000 zamiast 50613250) 1  
44 50501180 Kranik spustowy wody 1  
45 50613030 Chłodnica Ursus C-360 (od nr silnika 236370 zamiast 50613240) 1  

* Stosować w ciągnikach do nr 132099 z zamontowanym wspornikiem maski 46633020

** Stosować w ciągnikach od nr 143000 z zamontowanym wspornikiem maski 46633040

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.