Sterowanie hamulców Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Sterowanie hamulców Ursus C-360

Sterowanie hamulców Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 54231307 Nakrętka M6-5 PN-58/M-82144 2  
2 54611207 Podkładka sprężysta 6,1 PN-65/M-82029 2  
3 46626060 Wspornik zbiorniczka (od nr ciągnika 371343 zamiast 50626050, 50626051) 1  
4 50626330 Zbiornik płynu hamulcowego (od nr ciągnika 264600 zamiast 50426100 i 0080.227.901) 1  
5 54611502 Podkładka okrągła 6,5 PN-67/M-82005 2  
6 54210654 Śruba M6X12-5.6 PN-58/M-82117 2  
7 54690901 Opaska zaciskowa B 170 PN-63/M-74905 (od nr ciągnika 162830) 2  
8 50626280 Wąż gumowy Z-l-6,3, dł. 150 mm (od nr ciągnika 162831 stosować z poz. 3 i 21) 1  
9 50626340 Opaska zbiorniczka (od nr ciągnika 264600) 1  
10 54280134 Zawleczka 2,5X18 PN-69/M-82001 (od nr ciągnika 135500 zamiast 54280113) 2  
11 54610108 Podkładka okrągła 10,5 PN-67/M-82006 2  
12 46326130 Widełki z kułakiem (od nr ciągnika 217100 zamiast 50626020 i 50626010) 2  
13 54660334 Sworzeń 10X30/25 PN-63/M-83002 2  
14 54231311 Nakrętka M8-5 PN-58/M-82144 2  
15 50626030 Sworzeń dociskowy 2  
16 54231313 Nakrętka Ml2-5 PN-58/M-82144 2  
17 54611211 Podkładka sprężysta 12,2 PN-65/M-82029 3  
18 46626080 Wspornik pomp 1  
19 50626040 Osłona 2  
20 50750320 Pompa hamulców hydraulicznych 1  
21 46626071 Przewód: zbiorniczek — pompa hamulców hydraulicznych (do nr ciągnika 162829 zamiast 0046/62-607/0 stosować łącznie z 0050/42-610/0) 1  
21a 46626072 Przewód I kompletny (od nr ciągnika 162830) 1  
21b 46626073 Przewód I kompletny (od nr ciągnika 264600 zamiast 46626072) 1  
22 46426160 Hydrauliczny włącznik światła „stop" kompletny 1  
23 50426370 Hydrauliczny włącznik światła „stop" 1  
24 50721800 Podkładka uszczelniająca 12X18 2  
25 46626090 Przewód: wyrównywacz — cylinderek hamulcowy II, prawy (do nr ciągnika 240149) 1  
25a 48626091 Przewód: wyrównywacz — cylinderek hamulcowy II, prawy (od nr ciągnika 240150) 1  
26 50626060 Uchwyt przewodu 1  
27 46626100 Przewód: wyrównywacz — cylinderek hamulcowy II, lewy (do nr ciągnika 240149) 1  
27a 46626101 Przewód: wyrównywacz — cylinderek hamulcowy II, lewy (od nr ciągnika 240150) 1  
28 50626150 Przewód: pompa lewo — wyrównywacz (od nr ciągnika 267500 zamiast 46626120) 1  
29 54210626 Śruba M8X20-8.8 PN-58/M-82117 4  
30 54611209 Podkładka sprężysta 8,2 PN-65/M-82029 4  
31 50626290 Pompa hamulcowa z wyrównywaczem (od nr ciągnika 240150) 1  
32 54210609 Śruba M10X20-5,6 PN-58/M-82117 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.