Pompa hydrauliczna Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Pompa hydrauliczna Ursus C-360

Pompa hydrauliczna Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 46546510 Filtr pompy hydraulicznej kompletny (zamiast 465461401) 1  
2 46546310 Pompa hydrauliczna Ursus C-360 zębata 1  
3 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 fosf. PN-65/M-82029 15  
4 54230317 Nakrętka M10-5 PN-58/M-82146 6  
5 50546440 Krzyżak przesuwny sprzęgła 1  
6 50546450 Koło zębate z wałkiem 1  
7 50719090 Łożysko Igiełkowe 18X22X17 Wg DKF 2  
8 50546230 Tuleja 2  
9 50506330 Pierścień 1  
10 50546460 Koło zębate 1  
11 54610108 Podkładka okrągła 10,5 PN-67/M-82006 1  
12 54230607 Nakrętka M10-5 PN-58/M-82154 1  
13 50546220 Wspornik 1  
14 54510330 Pierścień uszczelniający 11.3X2,4 PN-60/M-86961 2  
15 54250406 Łącznik 13 ZN-63/MPC/06-03156.22 1  
16 54612520 Pierścień uszczelniający 18X22 ZN-63/MPC/06-03126.3 4  
17 46546150 Przewód łączący 1  
18 46646010 Zawór bezpieczeństwa 1  
19 54510304
Pierścień uszczelniający 9,3X2,4 PN-60/M-86961
   
20 54510319 Pierścień uszczelniający 20,3X2,4 PN-60/M-86961 1  
21 54612539 Pierścień uszczelniający 30X36 ZN-63/MPC/06-03126.3 1  
22 46784160 Korek spustowy M30X1,5 1  
23 54510505 Pierścień uszczelniający 14X2 PN-64/M-73093 2  
24 50580130 Tuleja centrująca 1  
25 46546410 Pokrywa mocująca pompę 1  
26 54212110 Śruba M10X50-5.6 fosf. PN-58/M-82109 1  
27 50546580 Podkładka uszczelniająca 11X18,5 4  
28 50991770 Śruba pasowana M10X80 2  
29 50546570 Podkładka uszczelniająca 10X18,5 2  
30 54211527 Śruba M10X80-8.8 fosf. PN-58/M-82109 2  
31 50991750 Śruba pasowana M10X85 2  
32 54212128 Śruba M10X35-5.6 fosf. PN-58/M-82109 7  
33 54212129 Śruba M10X35-5.6 fosf. PN-58/M-82109 1  
34 50518060 Tuleja centrująca 1  
35 50546260 Uszczelka 1  
- 46446001 Pompa hydrauliczna Ursus C-360 kompletna (poz. 1-35) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.