Sterowanie pompy paliwowej Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Sterowanie pompy paliwowej Ursus C-360

Karta katalogowa sterowanie pompy paliwowej Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 54280105 Zawleczka 2x18 cynk. PN-69/M-82001 4  
2 80435110 Tulejka pedała 1  
3 54810108 Podkładka okrągła 10,5 cynk. PN-87/M-82006 4  
4* 48638040 Dźwignia gazu Ursus C-360 (od nr ciągnika 150300 zamiast 50638240) 1  
5 80753420 Pierścień zabezpieczający 2  
6 48638901 Łożysko kulkowe 1  
7 54231307 Nakrętka M6-5 fosf. PN-58/M-82144 3  
8 50638050 Cięgło krótkie 1  
9 54280109 Zawleczka 1,6X12 fosf. PN-69/M-82001 3  
10 54610104 Podkładka okrągła 6,5 fosf. PN-67/11-82006 3  
11 50638040 Dźwignia 1  
12 50638100 Cięgło II 1  
13 50961060 Kołek 3X22 1  
14 50535420 Śruba regulacyjna 1  
15 50638110 Cięgło III 1  
16 50016640 Przelotka 1  
17 48638020 Zacisk (do nr ciągnika 135699) 1  
18 54212103 Śruba M8X30-5.6 fosf. PN-58/M-82109 (do nr ciągnika 135699) 1  
19 46638050 Wspornik prawy 1  
20 50638070 Tulejka dystansowa 1 2  
21 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 fost. PN-65/M-82029 4  
22 54210512 Śruba M10X22-5.6 PN-58/M-82117 1  
23 54280130 Zawleczka 2,5X25 cynk. PN-69/M-82001 1  
24 54230414 Nakrętka koronowa M10-5 cynk. PN-66/M-82149 1  
25 50638120 Sprężyna talerzowa gwiaździsta 1  
26 50638030 Podkładka cierna 1  
27 50638020 Podkładka (do nr ciągnika 135699) 1  
28 54610202 Podkładka do wkrętów 8,5 tost. PN-62/M-8200T (do nr 135699) 1  
29 54231310 Nakrętka M8-5 fosf. PN-58/M-82144 (do nr ciągnika 135699) 1  
30 46638100 Dźwignia gazu Ursus C-360 (łącznie z poz. 37) (od nr ciągnika 135700 zamiast 50638010) 2  
31 50527170 Sprężyna pedału 1  
32* 54210609 Śruba PN-58/M-82117 3  
33 50638250 Wspornik lewy 1  
34 46638030 Wałek z dźwignią Ursus C-360 1  
35 50638060 Cięgło I 1  
36 54690203 Gałka kulista B-25 czarna PN-63/M-56170 1  
37 50638190 Czop kulowy 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.