Sprężarka powietrza Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Sprężarka powietrza Ursus C-360

Sprężarka powietrza Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50027360 Uszczelka 2  
2 50027390 Korpus łącznika jednodrożnego 2  
3* 50721450 Uszczelka 22x27 BN-70/3 611-09 4  
4** 50509470 Głowica sprężarki Ursus C-360 1  
5 54230624 Nakrętka M22x1,5-5 fosf. PN-58/M-82154 1  
6 50509530 Podkładka uszczelniająca 2  
7 50509500 Dysza zaworu 2  
8 410.05.11.0 Płytka zaworu (zamiast 50509540) 2  
9 50509520 Sprężyna zaworu 2  
10 50509490 Gniazdo zaworu 2  
11 50509510 Podkładka uszczelniająca 1  
12 50509480 Korek 1  
13 50509600 Kolano (od nr silnika 333500 zamiast 50509240) 1  
14 50509310 Przewód gumowy 1  
15 50509430 Uszczelka głowicy 1  
16 50409010 Cylinder sprężarki 1  
17 50509410 Uszczelka cylindra 1  
18 54620524 Pierścień osadczy sprężynujący 16wPN-76/M-85111 2  
19 83041491 Tłok sprężarki Ursus C-360 1  
20 46509150 Zabezpieczenie dźwigni 1  
21 54230614 Nakrętka M6-5 PN-58/M- 82154 1  
22   Wkręt M6x14 PN-62/M-82276 1  
23 50742440 Pierścień uszczelniający 7,6x2,3 1  
24* 50027230 Korek 1  
25*** 54611209 Podkładka sprężysta Z 8.2 Fe Zn9 PN-77/M-82008 10  
26 54212109 Śruba M 8x80-5.6 fosf. PN-58/M-82109 2  
27 42480150 Odolejacz powietrza Ursus C-360 (od nr silnika 212100 zamiast 50509270) 1  
28 46609010 Rura odolejacza kompletna (zamiast 46509470) 1  
29 50509440 Wodzik widełek 1  
30 46509450 Widełki sprzęgła 1  
31 50509280 Sprzęgło kłowe 1  
32 46409010 Korbowód sprężarki kompletny 1  
33 50509580 Panewka korbowodu 1  
34 46509350 Mimośród kompletny 1  
35 50509570 Tulejka mimośrodu 1  
36 50109020 Tulejka korbowodu 1  
37 83042101 Sworzeń tłokowy 1  
38 54612006 Pierścień tłokowy zgarniający Z62x4 PN-71/S-36507 1  
39 54612005 Pierścień tłokowy uszczelniający 62x2,5 PN-71/S-36507 1  
40 50409110 Śruba dwustronna 4  
41 54231311 Nakrętka M8-5 fosf. PN-58/M-82144 4  
42*** 54210714 Śruba M8x14-5.6 fosf. PN-58/M-82118 4  
43*** 50509200 Pokrywa sprężarki 1  
44*** 50509210 Uszczelka pokrywy sprężarki 1  
45*** 50509220 Korek 1  
46 50509330 Głowica sprężarki Ursus C-360 kompletna (łącznie z poz. 4) 1  
47 50733050 Pierścień tłokowy uszczelniający stożkowy S62x2.5 1  
Części z wymiarami naprawczymi
19' 830414918 Tłok sprężarki Ursus C-360 (wymiar naprawczy 62,5) 1  
19" 830414919 Tłok sprężarki Ursus C-360 (wymiar naprawczy 63) 1  
38'   Pierścień tłokowy zgarniający Z62,5x4 PN-71/S-36507 1  
38"   Pierścień tłokowy zgarniający Z 63x4 PN-71/S-36507 1  
39'   Pierścień tłokowy uszczelniający 62.5x2.5 PN-71/S-36507 1  
39"   Pierścień tłokowy uszczelniający 63x2.5 PN-71/S-36507 1  
47' 50733060 Pierścień tłokowy uszczelniający stożkowy S62,5x2.5 1  
47" 50733070 Pierścień tłokowy uszczelniający stożkowy S63x2,5 1  

* Pozycje: 3 (1 szt.) i 24 stosuje się, gdy nie są montowane zespoły 46668000 i 846469000
** Nie zamawiać na części zamienne.
*** Pozycje: 25(4 szt.). 42, 43, 44, 45 stosuje się tylko w silnikach bez sprężarki.

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.