Układ smarowania Ursus C-360

WRÓĆ DO KATALOGU

Układ smarowania Ursus C-360

Układ smarowania Ursus C-360

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 50407120 Śruba z łbem sześciokątnym 2  
2 50507100 Podkładka 1  
3 46607021 Pompa olejowa Ursus C-360 1  
4 50507110 Tulejka centrująca 2  
5 54250406 Śruba 13 ZN-67/MPC/06-03156.2 (od nr silnika 333500 zamiast 50724730) 1  
6 50721400 Podkładka uszczelniająca 18X24 4  
7 46607030 Rura filtru oleju kompletna 1  
8 46607080 Filtr oleju Ursus C-360 (od nr silnika 228250 zamiast 46607010) 1  
9 54210291 Śruba M10X75-10.9 PN-58/M-82110 (do nr silnika 228249) 1  
10 54611210 Podkładka sprężysta 10,2 PN-65/M-82029 3  
11 50607010 Uszczelka 1  
12 46607051 Ssak oleju Ursus C-360 kompletny 1  
13 54210714 Śruba M8X14-5.6 PN-58/M-82118 2  
14 54611608 Podkładka odginana 8,5 PN-59/M-82021 2  
15 50607310 Podkładka 1  
16 50607030 Łącznik (do nr silnika 239374) 1  
16a 50607031 Łącznik (od nr silnika 239375) 1  
17 50021160 Podkładka złączki 1  
18 46607040 Rura tłocząca kompletna 1  
19 50607240 Łącznik 1  
20 54210292 Śruba M10X115-10.9 PN-58/M-82110 (do nr silnika 228249) 2  
20a 54210663 Śruba M10X30-8.8 PN-58/M-82117 (od nr silnika 228250) 3  
21 50607361 Łącznik (od nr silnika 228250) 1  
22 50607370 Korpus filtru oleju Ursus C-360 (od nr silnika 269300 zamiast 50607040) WJIS78.7A(poz. 1-14) 1  
23 50607390 Łącznik 13x41 (od nr silnika 228250) 1  
24 50607350 Podkładka regulacyjna 1  
- 50607330 Drut zabezpieczający (0,8 długość 177 mm) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-360 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.