Rozdzielacz obwodu I Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

Na schemacie rozrysowany rozdzielacz hydrauliczny obwodu I Ursus C-385

Rozdzielacz hydrauliczny obwodu I Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 54210730   Śruba M10x 14-5.6 1 1 1 1 1 1 1  
2 80413033   Płytka 1 1 1 1 1 1 1  
3 88413030   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
4 54620534   Pierścień osadczy sprężynujący 1 1 1 1 1 1 1  
5 80413017   Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
6 54020201   Pierścień zabezpieczający 2 2 2 2 2 2 2  
7 80413051   Korek rozdzielacza 2 2 2 2 2 2 2  
8 80600193   Pierścień uszczelniający 3 3 3 3 3 3 3  
9 88413902   Zawór bezpieczeństwa cylindra 1 1 1 1 1 1 1  
10 88413110   Korpus rozdzielacza kpl 1 1 1 1 1 1 1  
11 - 10 Korpus rozdzielacza 1 1 1 1 1 1 1  
12 - 10  Tuleja rozdzielacza 1 1 1 1 1 1 1  
13 - 10 Suwak 1 1 1 1 1 1 1  
14 - 10 Zaślepka 5 5 5 5 5 5 5  
15 - 10 Zawór 1 1 1 1 1 1 1  
16 - 10 Zawór zwrotny 1 1 1 1 1 1 1  
17 - 10 Zaślepka 2 2 2 2 2 2 2  
18 - 10 Korek 1 1 1 1 1 1 1  
19 - 10 Zaślepka 7 7 7 7 7 7 7  
20 - 10 Tuleja rozdzielcza 1 1 1 1 1 1 1  
21 - 10 Suwak 2 1 1 1 1 1 1  
22 - 10 Tłoczek rozdzielacza 1 1 1 1 1 1 1  
23 - 10 Tłoczek rozdzielacza 1 1 1 1 1 1 1  
24 54510333   Pierścień uszczelniający 1 1 1 1 1 1 1  
25 54612519   Pierścień uszczelniający 18x22 9 9 9 9 9 9 9  
26 80413061    Złączka 3 3 3 3 3 3 3  
27 54212128    Śruba M10 x 35-5,6-II 2 2 2 2 2 2 2  
28 54611210    Podkładka sprężysta Z 10,2 2 2 2 2 2 2 2  
29 80413057    Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
30 80413053    Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
31 80413054    Tuleja oporowa 1 1 1 1 1 1 1  
32 80413056    Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
33 80413055    Tuleja oporowa 1 1 1 1 1 1 1  
34 80413052    Tuleja dystansowa 1 1 1 1 1 1 1  
35 54620517    Pierścień osadczy sprężynujący 1 1 1 1 1 1 1  
36 54620207   Pierścień zabezpieczający 10 1 1 1 1 1 1 1  
37 89413047   Sprężyna zaworu 1 1 1 1 1 1 1  
38 54210638    Śruba M6x16-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
39 54611207    Podkładka sprężysta Z 6, 1 2 2 2 2 2 2 2  
40 80413077    Łapka 2 2 2 2 2 2 2  
41 80413076    Rura dystansowa 2 2 2 2 2 2 2  
42 80600003    Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
43 80413014    Miseczka 1 1 1 1 1 1 1  
44 80413081    Korek 1 1 1 1 1 1 1  
45 80413046    Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
46 88413100    Tuleja zlewu kompletna 1 1 1 1 1 1 1  
47 - 46 Tuleja zlewu 1 1 1 1 1 1 1  
48 - 46 Suwak zlewu 1 1 1 1 1 1 1  
49 54510514   Pierścień uszczelniający 28 x 2 2 2 2 2 2 2 2  
50 80513034    Zaślepka  1 1 1 1 1 1 1  
51 88407084    Złączka  1 1 1 1 1 1 1  
52 88413022    Osłonka  2 2 2 2 2 2 2  
53 88413901    Zawór bezpieczeństwa  1 1 1 1 1 1 1  
54 80413023    Wspornik  1 1 1 1 1 1 1  
55 54611209    Podkładka sprężysta Z8,2  3 3 3 3 3 3 3  
56 54210714    Śruba M8 x 14  3 3 3 3 3 3 3  
57 54620705    Pierścień 5  2 2 2 2 2 2 2  
58 80413027    Czop  1 1 1 1 1 1 1  
59 54660357    Sworzeń 6 x 22/19  2 2 2 2 2 2 2  
60 54611502   Podkładka okrągła 6,6  3 3 3 3 3 3 3  
61 54280109    Zawleczka S-Zn-1,6x12 3 3 3 3 3 3 3  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.