Sterowanie hydrauliki Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

Sterowanie hydrauliki Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 54221919   Wkręt M5x10-5,6 3 3 3 3 3 3 3  
2 80402027   Pokrywa 1 1 1 1 1 1 1  
3 80402101   Tuleja 2 2 2 2 2 2 2  
4 80402070   Wałek 1 1 1 1 1 1 1  
5 80402053   Nakrętka 3 3 3 3 3 3 3  
6 80402052   Tabliczka 1 1 1 1 1 1 1  
7 80402054   Ogranicznik 2 2 2 2 2 2 2  
8 54240233   Nit 2x8 3 3 3 3 3 3 3  
9     Pozycja wolna 1 1 1 1 1 1 1  
10 80402160   Tarcza wewnętrzna 1 1 1 1 1 1 1  
11 80402047   Tabliczka 1 1 1 1 1 1 1  
12 54240232   Nit 2x5 Al PN-70/M-82952 3 3 3 3 3 3 3  
13     Pozycja wolna                
14 54611207   Podkładka sprężysta 3 3 3 3 3 3 3  
15 54231308   Nakrętka M6-5-II 3 3 3 3 3 3 3  
16 54620413   Pierścień osadczy sprężynujący 1 1 1 1 1 1 1  
17 54260107   Wpust czółenkowy 1 1 1 1 1 1 1  
18 80402080   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
19 80402190   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
20 54611517   Podkładka okrągła 5 5 5 5 5 5 5  
21 54280103   Zawleczka S-Zn-2x14 3 3 3 3 3 3 3  
22 80402090   Wałek 1 1 1 1 1 1 1  
23 54270194   Kołek walcowy 4n6 x 28 1 1 1 1 1 1 1  
24 80402083   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
25 80402042   Tuleja 1 1 1 1 1 1 1  
26 80402041   Tuleja 1 1 1 1 1 1 1  
27 80402180   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
28 80402045   Tabliczka 1 1 1 1 1 1 1  
29     Pozycja wolna                
30 80402067   Podkładka 2 2 2 2 2 2 2  
31 80402076   Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
32 80402072   Nakrętka 1 1 1 1 1 1 1  
33 54280109   Zawleczka S-Zn-l,6x12 3 3 3 3 3 3 3  
34 54231903   Nakrętka M8-06-II 1 1 1 1 1 1 1  
35 54280183   Zawleczka S-Zn-2x20 1 1 1 1 1 1 1  
36 80402091   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
37 80402097   Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
38 80402073   Pierścień 3 3 3 3 3 3 3  
39 80402093   Ogranicznik 1 1 1 1 1 1 1  
40 80402170   Tarcza zewnętrzna 1 1 1 1 1 1 1  
41     Pozycja wolna                
42     Pozycja wolna                
43 54220411   Wkręt M5 x 10-5.8- II 9 9 9 9 9 9 9  
44 54611206   Podkładka sprężysta 25,1 9 9 9 9 9 9 9  
45 54260208   Wpust pryzmatyczny 1 1 1 1 1 1 1  
46 54510505   Pierścień uszczelniający 14x2 3 3 3 3 3 3 3  
47 80402010   Pokrywa 1 1 1 1 1 1 1  
48 54212158   Śruba M10x60-5.6-II 1 1 1 1 1 1 1  
49 54210611   Śruba M10x30-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
50 54611210   Podkładka sprężysta Z10,2 3 3 3 3 3 3 3  
51 80402150   Korpus 1 1 1 1 1 1 1  
52 54510638   Pierścień uszczelniający 1 1 1 1 1 1 1  
53 80402035   Łącznik 1 1 1 1 1 1 1  
54 54231310   Nakrętka M8-5-1II 3 3 3 3 3 3 3  
55 80402220   Cięgło 1 1 1 1 1 1 1  
56 80402043   Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
57 80402125   Cięgło 1 1 1 1 1 1 1  
58 80402136   Cięgło 1 1 1 1 1 1 1  
59 54210605   Śruba M8 x 20-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
60 54611209   Podkładka sprężysta Z8,2 2 2 2 2 2 2 2  
61 54520106   Przelotka 5,5x2 1 1 1 1 1 1 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.