Zbiornik paliwa Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

 

Na schemacie rozrysowany zbiornik paliwa Ursus C-385

Zbiornik paliwa Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 80311410   Pas kompletny 2 2 2 2 2 2 2  
2 80311331   Podkładka pasa 2 2 2 2 2 2 2  
3 84312040   Zbiornik paliwa Ursus C-385 1 1 - - - - -  
3 83312010   Zbiornik paliwa Ursus C-385 - - 1 1 - - -  
3 87312040   Zbiornik paliwa Ursus C-385 - - - - 1 1 -  
3 89312010   Zbiornik paliwa - - - - - - 1  
4 80311209   Korek zbiornika 1 1 1 1 1 1 1  
5 80311341   Pas uszczelniający 2 2 2 2 4 4 2  
6 84312998   Zbiornik paliwa z korkiem 1 1 - - - - -  
6 87312998   Zbiornik paliwa z korkiem - - - - 1 1 -  
6 89312998   Zbiornik paliwa z korkiem - - - - - - 1  
7 80311343   Podkładka zbiornika 1 1 1 1 - - 1  
7 83311017   Podkładka zbiornika 1 - - 1 1 - -  
8 80311344   Podkładka zbiornika 1 1 1 1 - - -  
8 89311011   Podkładka zbiornika - - 5 5 - - -  
8 86311006   Podkładka zbiornika 1 1 - - - 1 1  
9 80311345   Podkładka zbiornika 1 1 1 1 - - -  
10 84312030   Rama zbiornika 1 1 - - - - -  
10 83312020   Rama zbiornika - - 1 1 - - -  
10 87312030   Ranią zbiornika - - - - 1 1 -  
10 89312030   Ranią zbiornika - - - - - - 1  
11 89311021   Miseczka 2 2 2 2 2 2 2  
12 80311380   Łącznik gumowy 2 2 2 2 2 2 2  
13 84312020   Wspornik tylny 1 1 1 1 1 1 1  
14 54611518   Podkładka 11 Fe/Zn9c 8 8 8 8 8 8 8  
15 54611210   Podkładka sprężysta Z10,2 12 12 22 22 12 12 12  
16 54231312   Nakrętka M10-5-II 6 6 12 12 6 6 8  
17 54210616   Śruba M10 x 25-5.6-II 2 2 8 8 2 2 2  
17 54210621   Śruba M10 x 28-5.6-11 4 4 2 2 2 2 2  
18 54210585   Śruba M10 x 14-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
19 83312006   Przewód zwrotny paliwa - - 1 1 - - -  
19 89312015   Przewód zwrotny paliwa - - - - - - 1  
20 80311411   Opaska przewodu 11 4 4 8 8 4 8  
21 80311350   Rurka kompletna II 2 2 7 7 2 2 7  
22 84312010   Wspornik przedni 1 1 1 1 1 1 1  
23 54612507   Pierścień uszczelniający 10 x 14 1 1 1 1 1 1 1  
24 54691201   Korek M 10 x 1 1 1 1 1 1 1 1  
25 84312001   Podkładka dystansowa 4 4 4 4 4 4 4  
26 80311162   Wkładka 2 2 2 2 2 2 2  
27 54210611   Śruba M10 x 30-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
28 84312053   Wkładka 2 2 2 2 2 2 2  
29 84312019   Podpora 2 2 2 2 2 2 2  
30 89311901   Opaska przewodu 25/40-12 - - 2 2 - 2 2  
31 54280113   Zawleczka S-Zn3,2x20 4 4 4 4 4 4 4  
32 54210407   Śruba M12 x 100-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
33 84312052   Rurka 2 2 2 2 2 2 2  
34 84312051   Łącznik gumowy 4 4 4 4 4 4 4  
35 80311380   Pierścień sprężysty 2 2 2 2 2 2 2  
36 54230320   Nakrętka M12-5-I 2 2 2 2 2 2 6  
37 54210540   Śruba M8 x 40-5.6-II 2 2 2 2 2 2 2  
38 54610106   Podkładka okrągła 8,4 2 2 2 2 2 2 10  
39 83312023   Rurka przewodu 2 - 1 1 - - -  
39 83312057   Rurka przewodu 2 - - - - - 1  
40 89311901   Opaska przewodu 25/40-12 - - 2 2 - - 2  
41 54251103   Śruba łącznika 6 2 2 - - 2 2 7  
41 54250409   Śruba łącznika 6 - - 8 8 - - -  
42 54612509   Pierścień uszczelniający 12 x 16 4 4 17 17 4 4 5  
43 80311901   Kran paliwa z filtrem 1 1 1 1 1 1 1  
44 80311903   Uszczelka 1 1 1 1 1 1 1  
45 89311043   Łącznik - - 1 1 - - 1  
46 54212165   Śruba M8 x 50.5.6-II - - 2 2 - - 2  
47 54611209   Podkładka sprężysta Z8,2 - - 8 8 - - 8  
48 83002016   Wspornik kranu paliwa - - 1 1 - - -  
48 89311042   Wspornik kranu paliwa - - - - - - 1  
49 54210645   Śruba M12 x 40-8-II - - 1 - - 1 1  
50 54611211   Podkładka sprężysta Z12,2 2 2 6 6 2 2 2  
51 54612306   Podkładka okrągła 13 - - 4 4 - - -  
53 80311050   Wspornik zbiornika - - 1 1 1 - -  
52 83311040   Wspornik zbiornika - - - - - - 1  
53 54210635   Śruba M12 x 35-8-II - - 3 3 - - -  
54 89311045   Wspornik - - 2 2 - - 2  
55 54210628   Śruba M8 x 18-5,6-II - - 4 4 - - 4  
56 80311333   Elastyczny przewód paliwowy 1 1 - - - - -  
56 83312011   Elastyczny przewód paliwowy - - 1 1 1 1 1  
56 86312011   Elastyczny przewód paliwowy - - - - - 1 1  
56 89312017   Elastyczny przewód paliwowy - - - - - - 1  
57 54212129   Śruba M10 x 40-5,6-II - - - - - - 2  
58 54212158   Śruba M 10 x 60-5,6-11 - - 2 2 - - 2  
59 89311051   Rurka - - 2 2 - - 2  
60 83311030   Zbiornik dodatkowy - - 1 1 - - -  
60 89311030   Zbiornik dodatkowy - - - - - - 1  
61 89311046   Wkładka gumowa - - 2 2 - - 2  
62 83311040   Uchwyt nośny zbiornika - - 1 1 - - -  
62 89311050   Uchwyt nośny zbiornika - - - - - - 1  
63 89311060   Strzemię kompletne - - - - - - 1  
64 89311044   Podkładka - - - - - - 2  
65 54692302   Korek AM 12 x 1,5 - - 1 1 - - 1  
66 80312334   Elastyczny przewód 2 1 1 - 1 1 -  
66 83311005   Przewód łączący zbiorniki - - 1 1 - - -  
66 89311014   Przewód łączący zbiorniki - - - - - - 1  
67 80350514   Guzik zatrzasku - - 2 2 - - 2  
67 5115730   Guzik zatrzasku 46/46 - - 2 2 - - -  
68 54692106   Zapinka 160 BN-73/3884-02 - - 2 2 - - -  
68 54692106   Zapinka igielitowa 2 2 2 2 2 2 2  
69 80350284   Przewód odpowietrzający 1 1 1 1 1 1 1  
70 54210609   Śruba M10 x 20 5,6 II 2 2 2 2 2 2 2  
71 89311047   Podkładka uchwytu nośnego 2 2 2 2 2 2 2  
72 89311065   Łącznik dolny 1 1 1 1 1 1 1  
73 54612535   Uszczelka 27 x 32 1 1 1 1 1 1 1  
74 9139999489   Kran paliwa 34" V4030C 1 1 1 1 1 1 1  
75 9138281201   Nakrętka 34" 1 1 1 1 1 1 1  
76 54231515   Nakrętka M18 x 1,5 1 1 1 1 1 1 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.