Układ paliwowy Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

 Schemat, na którym rozrysowany jest układ paliwowy Ursus C-385

 

Układ paliwowy Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 83009030   Przewód doprowadzający - - 1 1 - - -  
1 89009140   Przewód doprowadzający - - - - - - 1  
2 54250401   Śruba - - 3 3 - - 3  
3 89009912   Pierścień 14 14 16 16 18 18 20  
4 89009503   Podkładka 20 4 4 4 6 6 6  
5 89009917   Wtryskiwacz - - - - - - 6  
5 80009909   Wtryskiwacz 4 4 - - 6 6 6  
6 54611209   Podkładka sprężysta 11 11 11 11 15 15 15  
7 54231303   Nakrętka M8-8-111 8 8 8 8 12 12 12  
8 80009060   Rurka paliwowa 8 8 8 8 - - -  
8 86009110   Rurka paliwowa 1 - - - - 1 1  
9 80009901   Filtr paliwa 1 1 1 1 - - -  
9 86009015   Filtr paliwa - - - - 1 1 1  
10 54611211   Podkładka sprężysta 3 3 3 3 1 1 1  
10 54611211   Podkładka sprężysta 5 5 5 5 5 5 5  
11 54210636   Śruba M 12 x 40-5,6-II 2 2 2 2 - - -  
11 54210636   Śruba M10 x 30-5,6-II - - - - 2 2 2  
12 80009070   Rurka paliwowa 1 1 1 1 - - -  
12 86009120   Rurka paliwowa 1 1 - - 1 1 1  
13 54612512   Uszczelka 14x18 2 2 2 2 6 6 6  
 14  80009100   Rurka paliwowa  1 1 1 1 1 1 1  
 15  89009502   Zawór  1 1 1 1 1 1 1  
 16  89009122   Przewód  1 1 1 1 1 1 1  
 17  89009030   Przyłączka dwustronna  3 3 3 3 3 3 5  
 18  80009102   Śruba łącznika  1 1 1 1 1 1 1  
 19  54210818   Śruba M4 x 20-5,6-I  3 3 3 3 - - -  
 19  54210296   Śruba M6 x 30-5,6-1  - - - - 4 4 4  
 20  83009022   Przewód  1 1 - - - - -  
 20  89009123   Przewód  - - 1 1 1 1 1  
 21  89009121   Przewód  5 5 5 5 7 7 7  
 22  89009040   Przyłączka trójstronna  1 1 1 1 1 1 1  
 23  83009050   Przewód wysokiego ciśnienia Ursus C-385  1 1 1 1 - - -  
 23  89009050   Przewód wysokiego ciśnienia  - - - - 1 1 1  
 24  83009060   Przewód wysokiego ciśnienia Ursus C-385  1 1 1 1 - - -  
 24  89009060   Przewód wysokiego ciśnienia  - - - - 1 1 1  
 25  83009070   Przewód wysokiego ciśnienia Ursus C-385  1 1 1 1 - - -  
 25  89009070   Przewód wysokiego ciśnienia  - - - - 1 1 1  
 26  83009080   Przewód wysokiego ciśnienia  1 1 1 1 - - -  
 26  89009080   Przewód wysokiego ciśnienia  1 1 1 - - - -  
 27 89009090    Przewód wysokiego ciśnienia  - - - - 1 1 1  
 28  89009100   Przewód wysokiego ciśnienia  - - - - 1 1 1  
 29  89009008   Płytka  - - - - 2 2 2  
 30  54611405   Podkładka sprężynująca  3 3 3 3 - - -  
 30  54612303   Podkładka okrągła 6,5  1 1 1 1 9 9 9  
 31  54230304   Nakrętka M4-5-1  3 3 3 3 - - -  
 31  54231308   Nakrętka M6-5-11  - - - - 6 6 6  
 32  80009091   Spinka  6 6 6 6 - - -  
 33  89009009   Płytka  2 - - - -2 2 2  
 34  89009020   Przyłączka jednostronna  3 3 3 3 3 3 3  
 36  89009501   Redukcja  1 1 1 1 1 1 1  
 36  54510333   Pierścień uszczelniający 18x22  1 1 1 1 1 1 1  
 37  80009094   Sworzeń  1 1 1 1 1 1 1  
 38  80009096   Cięgło  1 1 1 1 - - -  
 38  86009006   Cięgło  1 1 1 - - - -  
 39  80009095   Widełki  1 1 1 1 1 1 1  
 40  54280109   Zawleczka S-Znl,6x12  1 1 1 1 1 1 1  
 41  54231323   Nakrętka M10-8-111  3 3 3 3 3 3 3  
 42  54611518   Podkładka okrągła 10,5  3 3 3 3 3 3 3  
 43  80009001   Uszczelka pompy wtryskowej Ursus C-385  1 1 1 1 1 1 1  
 44  86009014   Sprzęgło zębate  1 1 1 1 1 1 1  
 45  80009015   Tuleja wielowypustowa  1 1 1 1 1 1 1  
 46  54620511   Pierścień osadczy sprężynujący  1 1 1 1 1 1 1  
 47  80600012   Nakrętka M12x1,5  1 1 1 1 1 1 1  
 48  54620418   Pierścień osadczy sprężynujący  1 1 1 1 1 1 1  
 49  54310156   Łożysko 6008 PN-79/M-86100  1 1 1 1 1 1 1  
 50  80009012   Tuleja dystansowa  1 1 1 1 1 1 1  
 51  54310157   Łożysko 6008N  1 1 1 1 1 1 1  
 52  89022906   Pierścień U16-22,7-1,5  2 2 - 2 2 - -  
 53  54250404   Śruba 8 1 1 - - 3 3 2  
 54  84009140   Doprowadzenie oleju  1 1 - - - - -  
 54  87009210   Doprowadzenie oleju - - - 1 1 -  
 55  89009913   Pierścień  2 2 - - - 2 2  
56 80600067   Wpust czółenkowy 1 1 1 1 1 1 1  
57 80009011   Wałek 1 1 1 1 1 1 1  
58 54020606   Pierścień osadczy sprężynujący 1 1 1 1 1 1 1  
59 80009013   Płytka 1 1 1 1 1 1 1  
60 54211916   Śruba M8x16-8,8 3 3 3 3 3 3 3  
61 89009011   Koło pompy wtryskowej 1 1 1 1 1 1 1  
62 80009017   Podkładka zabezpieczająca 1 1 1 1 1 1 1  
63 54231515   Nakrętka M18 x 1,5-5,6 1 1 1 1 1 1 1  
64 84009911   Pompa wtryskowa Ursus C-385 1 1 - - - - -  
64 83009920   Pompa wtryskowa Ursus C-385 - - 1 1 - - -  
64 87009905   Pompa wtryskowa Ursus C-385 PP6 M85 - - - - 1 1 -  
64 89009920   Pompa wtryskowa Ursus C-385 - - - - - - 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.