Regulator obrotów Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

 Schemat, na którym przedstawiony jest Regulator obrotów Ursus C-385

 

Regulator obrotów Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 54210677   Śruba M6 X 18-5,6 1 1 1 1 1 1 1  
2 93009158   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
3 93009154   Łożysko 1 1 1 1 1 1 1  
7 93009155   Podkładka regulacyjna 0,3 2 2 2 2 2 2 2  
9 93009153   Wałek mimośrodowy 1 1 1 1 1 1 1  
10 93009146   Ciężarek kompletny 1 1 1 1 1 1 1  
11 93009149   Sworzeń rolki 1 1 1 1 1 1 1  
12 93009149    Sprężyna  1 1 1 1 1 1 1  
25 54231308   Nakrętka M6-5 Zn7 1 1 1 1 1 1 1  
27 93009151   Uszczelka 1 1 1 1 1 1 1  
31 93009011   Podkładka 10 10 10 10 10 10 10  
32 54611207   Podkładka sprężynowa TA 008 1 1 1 1 1 1 1  
36 93009161   Uszczelka 1 1 1 1 1 1 1  
37 93009162   Pokrywa 1 1 1 1 1 1 1  
38     Śruba M6 x 18-5.6 2 2 2 2 2 2 2  
41 54612506   Uszczelka fibrowa 10x14 1 1 1 1 1 1 1  
46 93009157   korek 1 1 1 1 1 1 1  
49 93009134   Widełki - - 1 1 - - 1  
52 93009144   Dźwignia podwójna 1 1 1 1 1 1 1  
54 93009156   Dźwignia 1 1 1 1 1 1 1  
55 54210813   Śruba M6 x 14-5,6-I Zn7 1 1 1 1 1 1 1  
57 93009143   Sworzeń środkowy 1 1 1 1 1 1 1  
58 93009140   Podkładka regulacyjna 0,2 1 1 1 1 1 1 1  
59 93009139   Podkładka regulacyjna 0,3 1 1 1 1 1 1 1  
60 93009138   Podkładka regulacyjna 0,4 1 1 1 1 1 1 1  
61 93009137   Podkładka regulacyjna 0,5 1 1 1 1 1 1 1  
62 93009136   Podkładka regulacyjna 0,6 1 1 1 1 1 1 1  
63 93009130   Tuleja 1 1 1 1 1 1 1  
64 93009117   Pierścień zabezpieczający 1 1 1 1 1 1 1  
65 93009119   Sworzeń 2 2 2 2 2 2 2  
66 93009112   Nośnik ciężarów 1 1 1 1 1 1 1  
67 93009112   Nakrętka 1 1 1 1 1 1 1  
68 93009111   Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
69 93009115   Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
70 93009116   Sprężyna nośnika 1 1 1 1 1 1 1  
71 93009114   Piasta 1 1 1 1 1 1 1  
72 93009131   Kamień 1 1 1 1 1 1 1  
73 443978611803   Wirnik kompletny 1 1 1 1 1 1 1  
74 120754   Śruba Móx 18 2 2 2 2 2 2 2  
75 54231308   Nakrętka M6-5-II Fe/Znóc 2 2 2 2 2 2 2  
76 54231306   Nakrętka M5-5-II Fe/Znóc 1 1 1 1 1 1 1  
77 93009148   Śruba 1 1 1 1 1 1 1  
78 93009159   Śruba ogranicznika 1 1 1 1 1 1 1  
79 54212638   Śruba M6x 30-8,8 Fe/Znśc 6 6 6 6 6 6 6  
80     Pierścień uszczelniający 1 1 1 1 1 1 1  
81 54611407   Podkładka spr. 6,2 Fe/Znoc 1 1 1 1 1 1 1  
82 54620709   Pierścień 16 2 2 2 2 2 2 2  
83 009163   Śruba zderzaka 1 1 1 1 1 1 1  
84 54620704   Pierścień 4 3 3 3 3 3 3 3  
85 93009125   Podkładka 1 1 1 1 1 1 1  
86 93009113   Nakrętka 1 1 1 1 1 1 1  
87 93009121   Tulejka korektora 1 1 1 1 1 1 1  
88 93009122   Podkładka regulacyjna 1 1 1 1 1 1 1  
89 9*009123   Podkładka regulacyjna 2 2 2 2 2 2 2  
90 93009124   Podkładka regulacyjna 0,5 1 1 1 1 1 1 1  
91 93009128   Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
92 93009120   Sworzeń biegu jałowego 1 1 1 1 1 1 1  
93 93009160   Dźwignia główna 1 1 1 1 1 1 1  
94 93009133   Sworzeń 1 1 1 1 1 1 1  
95 54620706   Pierścień 6 4 4 4 4 4 4 4  
96 93009142   Zderzak 1 1 1 1 1 1 1  
97 54510357   Pierścień uszczelniający - - 2 2 - - 2  
97     Pierścień 2 2 - - 2 2 -  
98 93009132   Sworzeń 1 1 1 1 1 1 1  
99 54231503   Nakrętka M6-04-II 1 1 1 1 1 1 1  
100 93009118   Sprężyna - - 1 1 - - 1  
101 93009135   Widełki przesuwne - - 1 1 - - 1  
102 54280109   Zawleczka S-Zn 1,6x12 1 1 1 1 1 1 1  
103 54660332   Sworzeń 6x16/13,5-5,8 - - 1 1 - - 1  
104 93009126   Śruba - - 1 1 - - 1  
105 93009147   Cięgło 1 1 1 1 1 1 1  
106 93009127   Sprężyna 1 1 1 1 1 1 1  
107 93009141   Obejma przesuwna 1 1 1 1 1 1 1  
108 93009150   Nakrętka regulacyjna 1 1 1 1 1 1 1  
109 54610104   Podkładka okrągła K6,4 1 1 1 1 1 1 1  
110  93009145   Cięgło 2 2 - - 2 2 -  
111 93009129   Łożysko 1 1 1 1 1 1 1  
112 54310210   Łożysko 6200-2RS 2 2 2 2 2 2 2  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.