Alternator A115-34a Ursus MF 255

nr 1668906M92

WRÓĆ DO KATALOGU

Alternator A115-34a Ursus MF 255

Alternator A115-34a Ursus MF 255

 

Lp. Numer katalogowy Podzespół Nazwa części Ilość Uwagi
1 114905.21   Nakrętka M14x1,5-0,5-B Fe/Zn5cA 1  
2 106011.23   Podkładka sprężysta Z 14,2 1  
3 341920.0   Tuleja 1  
4 341915.0   Wentylator alternatora 1  
5 341913.0   Tuleja dystansowa    
6 341500.0   Tarcza przednia kpl. 1  
7 341501.0 6 Tarcza przednia 1  
8 341537.0 6 Podkładka miseczkowa 1  
9 341538.0 6 Pierścień dystansowy 1  
10 341311.0 6 Łożysko 6202 2RS P536    
11 341539.0 6 Osłona łożyska 1  
12 341540.0 6 Pierścień rozprężny 1  
13 341400.0   Tarcza tylna kpl. 1  
14 109120.21 13 Śruba M4x16-5,8-A Fe/Zn5cA 2  
15 106004.20 13 Podkładka sprężysta Z4,1 5  
16 102004.21 13 Podkładka 4,3 Fe/Zn5cA 5  
17 341479.0 13 Uszczelka szczotkotrzymacza 1  
18 341461.0 13 Szczotkotrzymacz alternatora 1  
19 341478.0 13 Pierścień gumowy 1  
20 341401.0 13 Tarcza tylna 1  
21 341471.0 13 Uszczelka 1  
22 341910.0   Śruba ściągająca    
25 341100.0   Stojan kpl. 1  
24 341300.0   Wirnik kpl. 1  
25 341914.0   Wpust czółenkowy 3,2x5 1  
26 109103.21 13 Śruba M3x8-5.8-A Fe/Zn5cA 1  
27 106002.20 13 Podkładka sprężysta Z3,1 1  
28 341473.0 13 Wkręt samogwintujący 4,55x11    
29 341462.0 13 Szczotka kompletna masowa 1  
30 341466.0 13 Szczotka kompletna odizolowana 1  
31 341476 13 Wkręt samogwintujący 4,55x16 1  
32 682000.0 13 Regulator alternatora 15TR-2p 1  
34 109118.21 13 Śruba M4x12-5.8-A Fe/Zn5cA 3  
35 341600.50 13 Prostownik MP1 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus MF 255 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.