Sprężarka Ursus MF 255

nr 1670954M92

WRÓĆ DO KATALOGU

Sprężarka Ursus MF 255

Sprężarka Ursus MF 255

 

Lp. Numer katalogowy Podzespół Nazwa części Ilość Uwagi
1     Wkręt M6x16-4.8-B cynk. PN-85/M-82211 4  
2     Nakrętka M 18x1,5-0.6-B cynk. PN-86/M-82153 1  
3     Podkładka spr. Z18,3 Fe/Fg PN-77/M-82008 1  
4 785.10.017.049   Pierścień uszczelniający AD-30x47x7 (KTH 1428 INCO WROCŁAW) 1 A
5 911.901.661.2   Pokrywa łożyska kpl. 1  
6   5 Pokrywa łożyska 1  
7 911.004.202.4 5, 38 Tuleja łożyskowa 2  
8 895.091.870.4   Podkładka 1  
9 897.312.090.4   Pierścień uszczelniający 2  
10     Nitokołek 2,5x4 AL PN-78/M-82981 2  
11     Uszczelka aluminiowa 0-6 BN-81/3617-07 1  
12 601.10.129.04.9   Korek M10x1 1 B
13     Śruba M6x18-5.8-B cynk. PN-85/M82105 1  
14     Podkładka 6,4 cynk. PN-78/M-82007 5  
15 911 002.652.2   Pokrywa 1  
16 897.312.094.4   Pierścień uszczelniający 1  
17 911.004.050.4   Listwa zaworowa 2  
18 897.312.640.4   Uszczelka 1  
19 897.312.650.4   Uszczelka 1  
20     Podkładka okrągła 7,4 cynk PN-78/M-82006 12  
21     Nakrętka M7-8-B cynk. PN-86/M-82144 12  
22 911.004.651.4   Głowica sprężarki mf 255 1  
23 911.004.500.2   Płyta zaworowa sprężarki mf kpl. 1 C
24 891.011.532.4 23 Śruba dwustronna 1  
25   23 Płyta zaworowa 1  
26 911.004.621.2   Tłok z korbowodem sprężarki mf 1 D
27 911.002.260.4 26 Pierścień uszczelniający 2  
28 911.002.261.4 26 Pierścień zgarniający 2  
29 601.10,137.14.9   Tarcza sprzęgła 1  
30 601.10.138.14.1   Wkładka sprzęgła 1  
31 601.10.131.04.0   Śruba 1  
32 911.004.281.4   Podkładka 1  
33 601.10.136.14.6   Tarcza sprzęgła 1  
34 911.004.011.2   Obudowa 1 C
35 891.011.530.4 34 Śruba dwustronna 7  
36 811.408.055.4   Pierścień uszczelniający 1  
37 54.21.05.96   Śruba M6x35-8.8-B cynk. PN-85/M-82105 4  
38 911.901.663.2   Kołnierz kpl. 1  
39   38 Kołnierz 1  
40 911.004.690.4   Wał korbowy sprężarki mf 1  
41 54.26.01.05   Wpust czółenkowy 5x7,5 PN-73/M-85008 1  

Części normalnych (zamiennych), występujących w sprężarce Nr 1670954M92, Fabryka Osprzętu Samochodowego POLMO nie dostarcza na części zamienne i zamówień na te części nie przyjmuje.
A - dopuszcza się pierścień BAFDRWx7x30x47x7 - firmy REUDENBERG (symbol WABCO 811.408.055.4).
B - odpowiednik korka 810.904.002.4 firmy WABCO.
C - z igiełkami 2x11,8-A5 PN-83/M-86456 (2 sztuki).
D - ze sworzniem i pierścieniami.

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus MF 255 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.