Zawór redukcyjny Ursus MF 255

nr 1665450M91

WRÓĆ DO KATALOGU

Zawór redukcyjny Ursus MF 255

Zawór redukcyjny Ursus MF 255

 

Lp. Numer katalogowy Podzespół Nazwa części Ilość Uwagi
1 973 503 150 4   Prowadnik 1  
2 895 222 010 4   Pierścień zabezpieczający SB 50 wg Segera 1 A
3 899 756 470 4   Tulejka 1  
4 973 503 690 4   Trzpień 1  
5 895 362 960 4   Talerzyk sprężyny 2  
6 897 131 310 4   Membrana 1 A
7 891 581 050 4   Nakrętka z samozabezpieczeniem M10x1 1 A
8 896 037 640 4   Sprężyna 1  
9 895 362 960 4   Talerzyk sprężyny 1  
10 973 503 550 4   Obudowa dolna 1  
11 830 901 021 4   Drut do plombowania 0c-0,3x0,2 St2 1 A
12 899 990 020 4   Plomba BN-76/8511-15 1  
13 810 319 008 4   Nakrętka M8-5-B PN-86/M-82153 1  
14 891 220 950 4   Śruba regulacyjna M8x40 PN-62/M-82304 1  
15 810 138 003 4   Wkręt o łbie soczewkowym AM6x20-4.8 DIN 7985-Zn lub M6x20-4.8 PN-78/M-82231 6  
16 899 501 412 4   Pierścień zaworu 1 A
17 899 504 300 4   Tuleja 1  
18 891 500 454 4   Nakrętka M22xl,5 1  
19 897 750 354 4   Osłona 1 A
20 895 090 440 4   Podkładka 1  
21 891 220 602 4   Śruba regulacyjna 1  
22 896 013 400 4   Sprężyna 1 A
23 973 503 010 4   Obudowa górna 1  
24 811 401 080 4   Uszczelka 22 AL BN-76/3611-07 1 A
25 810 904 006 4   Korek AM 22x1,5 ZN-70/MPM /06-08059 1  
26 899 504 140 2   Zawór 1 A
27 895 090 420 4   Podkładka 1  
28 896 038 380 4   Sprężyna 1 A
29 897 082 110 4   Pierścień "0" (6,5x4) 1 A
30 897 086 260 4   Pierścień ”0" (12,37x2,62) 1 A
31 897 786 830 4   Pierścień ”0" (25,07x2,62) 1 A
32 973 503 650 2   Odpowietrznik 1  
33 8105180194   Pierścień zabezpieczający 30W PN-81/M-85111 1 A
34 897 753 360 4   Osłona 1  

A - części w czasie naprawy wymieniać.

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus MF 255 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.