Ściana przednia kabiny BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Ściana przednia kabiny Bizon Super

Ściana przednia kabiny BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5058486040 Osłona wycieraczki 1  
2 5058486070 Rama ściany przedniej 1  
3 5058486640 Uszczelka ściany dolnej 1  
4 5058486660 Ramka ściany dolnej 1  
5 5060485010 Szyba przednia Bizon 1  
6 5060481370 Uszczelka szyby 1  
7 5060485030 Szyba dolna 1  
8 5060481410 Uszczelka 1  
9 5040480110 Płytka zabezpieczająca 4  
10 180345089 Osłona przeciwsłoneczna (ZM Ursus) 1  
11 480368360 Nakrętka (ZM Ursus) 1  
12 380368307 Zapadka (ZM Ursus) 1  
13 480368904 Sprężyna (ZM Ursus) 1  
14 5058486980 Uszczelka przednia 1  
15   Śruba M8X20-5.8-B 4  
16   Śruba M8X25-5.8-A 4  
17   Śruba M8X50-5.8-B 1  
18   Wkręt M5X12-5.8-B 12  
19   Nakrętka M6-5-B 4  
20   Nakrętka M8-5-B 4  
21   Nakrętka M8 1  
22   Podkładka 5,5 4  
23   Podkładka 8,4 8  
24   Podkładka Z5,1 12  
25   Podkładka Z6,1 4  
26   Podkładka Z8,4 8  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.