Kadłub młocarni BIZON SUPER cz. 2

WRÓĆ DO KATALOGU

Kadłub młocarni Bizon Super

Kadłub młocarni BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5052080170 Osłona wylotowa Bizon 1  
2 5050580930 Ściana tylna (składowa poz. 1) 1  
3 5052580080 Wieszak górny 1  
4 5040080060 Uszczelka 2  
5 5040080070 Mostek 1  
6 5040080890 Zaczep 0-2  
7 5040080110 Podkładka 0-2  
8 5040080120 Wieszak dolny I 1  
9 5040080130 Wieszak dolny II 1  
10 5050580960 Poręcz 1  
11 5040080390 Kątownik lewy 1  
12 5040080400 Kątownik prawy    
13 5040082861 Drabinka 1  
14   Śruba M6X16-5.8-B 26  
15   Śruba M8X16.-5.8-B 2  
16   Śruba M8X20-5.8-B 4  
17   Śruba M8X30-5.8-B 6  
18   Śruba M10X30-5.8-B 3  
19   Śruba M10X35-5.8-B 3  
20   Śruba M12X35-5.8-B 1  
21   Nakrętka M6-5-B 26  
22   Nakrętka M8-5-B 12  
23   Nakrętka M10-5-B 5  
24   Nakrętka M12-5-B 1  
25   Śruba M8X25-5.8-B 4  
26   Podkładka 6,4 40  
27   Podkładka 8,5 2  
28   Podkładka 8,4 12  
29   Podkładka 10,5 6  
30   Podkładka Z6,1 20  
31   Podkładka Z8,2 10  
32   Podkładka Z 10,2 5  
33   Podkładka Z12,2 1  
34   Podkładka 6,5 6  
35 5050580540 Kątownik 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.