Chwytacz kamieni BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Chwytacz kamieni Bizon Super

Chwytacz kamieni BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5056090010 Fartuch 1  
2 5056090020 Listwa 1  
3 5056090030 Uszczelka 2  
4 5056090040 Nakładka 2  
5 5056090050 Fartuch 1  
6 5056090060 Listwa 1  
7 5056090070 Rygiel 2  
8 5056090080 Trzpień 1  
9 5056090090 Osłona boczna 2  
10 5056090100 Korpus chwytacza Bizon 1  
11 5056090210 Pokrywa chwytacza Bizon kpl. 1  
12   Śruba M6X20-5.8-B 20  
13   Śruba M10X25-5.8-B 4  
14   Śruba M10X30-5.8-B 4  
15   Nakrętka M6-5-B 20  
16   Nakrętka M10-5-B 6  
17   Podkładka Z6,1 20  
18   Podkładka 6,4 4  
19   Podkładka 10,5 8  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.