Szkielet bębna młócącego BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Szkielet bębna młócącego Bizon Super

Chwytacz kamieni BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5050600140 Cep prawy Bizon 4  
2 5050600150 Piasta 3  
3 5050600210 Wał 1  
4 5050600220 Cep lewy Bizon 4  
5 5050600230 Łącznik 1  
6 5055600030 Tarcza bębna młócącego 5  
7 5040100050 Oprawa łożyska 2  
8 5040100060 Pierścień 1  
9 5040100091 Pokrywa łożyska bębna 1  
10 5040100310 Sprężyna 1  
11 5040100330 Podkładka wg potrzeb  
12 5040100351 Podkładka wg potrzeb  
13 5040100361 Podkładka wg potrzeb  
14 5040100370 Podkładka wg potrzeb  
15 5040120331 Ciężarek wg potrzeb  
17 5060100110 Podkładka I wg potrzeb  
20 5060100140 Płyta 1  
21   Śruba M6X12-5.8-B 4  
22   Śruba M10X20-5.8-B wg potrzeb  
23   Śruba M10X30-5.8-B wg potrzeb  
24   Śruba M10X30-5.8-B 15  
25   Śruba M10X35-5.8-B wg potrzeb  
26   Śruba M10X40-5.8-B wg potrzeb  
27   Śruba M10X60-5.8-B 4  
28   Śruba M10X70-8.8-A 4  
29   Śruba M12X40-8.8-B 40  
30   Śruba M12X75-5.8-B 3  
31   Wkręt M10X30-5.8-B 4  
32   Nakrętka M10-5-B wg potrzeb  
33   Nakrętka M10-5-B 15  
34   Nakrętka M12-5-B 3  
35   Nakrętka M12-5-A 80  
36   Podkładka Z6,1 4  
37   Podkładka Z10,2 23  
38   Podkładka Z10,2 wg potrzeb  
39   Podkładka 10,5 wg potrzeb  
40   Podkładka Z12,2 3  
41   Podkładka 13 40  
42   Łożysko 6309 2RS 2  
43   Pierścień 100w 1  
44 5055600050 Wpust Al 4X9X80 Bęben młócący (poz. 1,2, 4, 6, 11-15) 3  
  5055600060 Tarcza kompletna (poz. 2,6) 3  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.