Korpus klepiska BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Korpus klepiska Bizon Super

Korpus klepiska BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5054110010 Osłona 1  
2 5054110020 Klepisko Bizon kpl. 1  
3 5058110210 Osłona rusztu 1  
4 5058110220 Listwa 1  
5 5058110230 Fartuch 1  
6 5058450010 Zaślepka klepiska 2  
7 5050610050 Nakładka 1  
8 5040110190 Widełki 25  
9   Śruba M6X16-5.8-B 9  
10   Śruba M8X16-5.8-B 25  
11   ŚrubaM8X25-5.8-B 6  
12   Śruba M10X40-5.8-B 6  
13   Nakrętka M6-5-B 9  
14   Nakrętka M8-5-B 31  
15   Podkładka Z6,1 9  
16   Podkładka Z8,2 31  
17   Podkładka Z10,2 6  
18   Podkładka 8,4 6  
- 5058110200 Ruszt kierujący Bizon kpl. (poz. 3, 4, 5, 7, 8) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.