Szkielet odrzutnika BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Szkielet odrzutnika Bizon Super

Szkielet odrzutnika BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5050620020 Płyta 4  
2 5050620030 Skrzydło 4  
3 5050620180 Wał 1  
4 5050620120 Płyta 2  
5 5050620151 Tarcza 1  
6 5050620170 Oprawa łożyska 1  
7 5052620030 Piasta 1  
8 5040120160 Podkładka 2  
9 5040120170 Ciężarek wg potrzeb  
10 5040120180 Podkładka 1  
11 5058120020 Koło pasowe odrzutnika 1  
12 5050600150 Piasta 2  
13 5040100050 Oprawa łożyska 1  
14 5040100061 Pierścień 2  
15 5040100271 Nakrętka 2  
16   Śruba M8X25-5.8-A 24  
17   Śruba M8X35-5.8-B 16  
18   Śruba M8X45-8.8-B 4  
19   Śruba M10X30-5.8-B 10  
20   Śruba M10X55-5.8-B 8  
21   Śruba M12X75-5.8-B 3  
22   Śruba M12X40-5.8-B 2  
23   Śruba M12X40 4  
24   Nakrętka M8-5-B 44  
25   Nakrętka M10-5-B 10  
26   Nakrętka M12-5-A 2  
27   Nakrętka 12 6  
28   Podkładka 8,4 24  
29   Podkładka A9 44  
30   Podkładka Z8,2 44  
31   Podkładka Z10,2 18  
32   Podkładka Z12.2 2  
33   Pierścień 100w 1  
34   Łożysko 6309 2RSRc3 2  
35   Wpust A14X9X63 1  
36   Wpust A14X9X80 2  
37   Wpust A14X9X125 1  
38 5040100351 Podkładka wyważająca wg po- trzeb  
- 5050620210 Osłona boczna (składa się z elementów poz. 4, 12, 19, 25, 31) 2  
- 5052620020 Koło wielorowkowe Bizon (składa się z elementów poz. 5, 7, 22, 23, 27) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.