Wytrząsacz BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Wytrząsacz Bizon Super

Wytrząsacz BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5050630030 Tulejka 10  
2 5050630040 Podkładka 10  
3 5050630050 Wał korbowy tylny Bizon 1  
4 5050630170 Wał korbowy przedni Bizon 1  
5 5040130010 Pokrywa 5  
6 5040130020 Szufladka 5  
7 5050630090 Grzebień 10  
8 5060130370 Pokrywa kpi. II 10  
9 5040130061 Wspornik 10  
10 5040130070 Oprawa 10  
11 5040130090 Pokrywa II 3  
12 5040130100 Pokrywa III 1  
13 5050630080 Koło 1  
14 5050630070 Pierścień 1  
15 5040130140 Pierścień 1  
16 5040130151 Kołnierz 4  
17 5040130180 Oprawa 3  
18 5040130190 Oprawa 1  
19 5060130330 Pokrywa kpl. 10  
20 5040130210 Oprawa 4  
21 5040130220 Fartuch 4  
22 5050630131 Klawisz Bizon 5  
23 5040130261 Wspornik tylny 10  
24 5040130320 Pokrywa 4  
25 5040130331 Pierścień 3  
26 5058130160 Fartuch 5  
27 5040100370 Podkładka 20  
28   Łożysko 6209 K 2RR-C3 10  
29   Łożysko 1206 4  
30 5050630190 Pierścień 30 3  
31   Podkładka MB9 10  
32   Nakrętka KM9 10  
33   Nit 4X12 12  
34   Podkładka 4,3C 12  
35   Podkładka 6,5 40  
36   Podkładka 6,4 75  
37   Podkładka 10,5 60  
38   Podkładka Z8,2 59  
39   Śruba M6X16-5.8-B 30  
40   Śruba M8X20-5.8-B 16  
41   Śruba M8X25-5.8-B 3  
42   Śruba M8X45-5.8-B 40  
43   Śruba M10X30-5.8-B 40  
44   Nakrętka M6-5-B 110  
45   Nakrętka M8-5-B 56  
46   Nakrętka M10-5-B 80  
47   Wkręt M8X12-14H 3  
48   Klin N8X7X50 1  
49 5050630160 Korek 3  
50 5058130010 Podkładka I 15  
51 5058130020 Podkładka II 15  
52 5058130030 Łącznik I 15  
53 5058130050 Łącznik II 15  
54   Smarowniczka M6/45 3  
55   Pierścień 35 20  
56   Smarowniczka M6X1/45 1  
- 5050630150 Korek kompletny (poz. 49) 3  
- 5040130250 Osłona boczna (poz. 20, 21) 4  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.