Kosz sitowy BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Kosz sitowy Bizon Super

Kosz sitowy BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5058140290 Kosz sitowy Bizon (łącznie z pozycjami 11, 29-32) 1  
2 5050640010 Półka 1  
3 5040140030 Łapka 2  
4 5040140040 Śruba specjalna Bizon 2  
5 5040140050 Listwa I 2  
6 5050640020 Listwa III 1  
7 5050640030 Listwa IV 1  
8 5050640040 Osłona wewnętrzna 1  
9 5050640050 Osłona 1  
10 5040140170 Pokrywa 2  
11 5040170382 Zapadka 6  
12 5050640130 Dno dostawne 1  
13 5050640141 Przegroda górna 2  
14 5050640151 Przegroda dolna 2  
15 5050640170 Rozporka podsiewacza Bizon 1  
16   Śruba M8-20-5.8-B 9  
17   Śruba M6X20-5.8-B 12  
18   Śruba M6X16-5.8-B 41  
19   Nakrętka M8-5-B 6  
20   Nakrętka M6-5-B 53  
21   Nakrętka M8 3  
22   Nakrętka M10 2  
23   Podkładka 10,5 2  
24   Podkładka 8,4 18  
25   Podkładka 6,4 51  
26   Podkładka Z8,2 4  
27   Podkładka Z6,1 19  
28   Zawleczka S-Zn-3,2X20 2  
29   Nit 5X8 6  
30   Nit 5X10 MS B 8  
31 5058140650 Fartuch 2  
32 5058140660 Listwa 2  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.