Podłoga podsiewacza BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Podłoga podsiewacza Bizon Super

Podłoga podsiewacza BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5040140060 Listwa II 2  
2 5058640030 Osłona boczna 2  
3 5050640060 Nakładka fartucha 1  
4 5058640020 Listwa V 2  
5 5058640040 Podłoga podsiewacza Bizon 1  
6 5040140500 Łącznik 2  
7   Śruba M8X5.8-A 6  
8   Śruba M6X20-5.8-B 2  
9   Śruba M6X16-5.8-B 24  
10   Nakrętka M8-5-B 4  
11   Nakrętka M6-5-B 34  
12   Podkładka Z8,2 6  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.