Napęd podnośnika ziarnowego BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Napęd podnośnika ziarnowego Bizon Super

Napęd podnośnika ziarnowego BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5040200011 Wałek podajnika ziarnowego 1  
2 5040200020 Oprawa łożyska 1  
3 5040200034 Koło pasowe ziarnowe III 1  
4 5040200152 Koło łańcuchowe Z =20 1  
5 5040200241 Tuleja 1  
6 5040200250 Pierścień 1  
7 5040030770 Pierścień 1  
8 5040130320 Pokrywka 2  
9 5040170040 Oprawa łożyska 1  
10 5040170050 Pokrywka 1  
11 5040170060 Regulator lewy 1  
12 5040170080 Kołnierz 1  
13 5040170140 Tarcza napinacza podajnika kłosowego 1  
14 5040200720 Wspornik kompletny 1  
15 5040170250 Regulator prawy 1  
16 5040190010 Koło Z=9, t=41,3 1  
17   Śruba M8X16-5.8-B 4  
18   Śruba M8X25-5.8-B 8  
19   Śruba M12X100-5.8-A 2  
20   Śruba M 16X75-5.8 1  
21   Nakrętka M8-5-B 12  
22   Nakrętka M12-5-B 4  
23   Nakrętka M12 2  
25   Nakrętka M16-5-B 1  
26   Podkładka 8,4 4  
27   Podkładka 13 2  
28   Podkładka 17 1  
29   Podkładka Z8,2 12  
30   Podkładka Z16,3 1  
31   Kołek 8n6X55 1  
32   Łożysko 1205 2  
33   Łożysko 6205 2RSR 1  
34   Pierścień 25z 2  
35   Pierścień 52w 2  
36   Wpust A8X7X56 1  
- 5040200790 Podkładka 2  
- 5040200192 Napinacz (poz. 5, 6, 13, 14, 20, 24, 27, 29, 32, 34) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.