Obudowa i łańcuch podnośnika ziarnowego BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Obudowa i łańcuch podnośnika ziarnowego Bizon Super

Obudowa i łańcuch podnośnika ziarnowego BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5052200010 Obudowa krótka 1  
2 5040200130 Obudowa długa 1  
4 5040200231 Łańcuch ziarnowy Bizon czerpakowy (poz. 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 29) 1  
4 5040200235 Łańcuch ziarnowy Bizon czerpakowy (poz. 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 29) 1  
5 5040170071 Pokrywa 1  
7 5040170120 Sworzeń I 1  
8 5040170190 Śruba 1  
9 5040170200 Sworzeń II 1  
10 5043170020 Pokrywa z przyspawaną częścią 5043170030 1  
11 5040170271 Łopatka 36  
11 5040170275 Łopatka 36  
12 5040050510 Ogniwo wygięte 2  
12 5040170870 Ogniwo złączne wygięte  2  
13 5040050520 Ogniwo złączne proste 1  
13 5040200810 Ogniwo złączne proste 1  
14 5040051140 Ogniwo z uchem 36  
14 5040170880 Ogniwo wewnętrzne z przyłączem 36  
15 5040051170 Ogniwo zewnętrzne 71  
16 5040051180 Ogniwo wewnętrzne 36  
16 5040170860 Ogniwo wewnętrzne 36  
17 5040051190 Sworzeń 2  
17 5040170890 Sworzeń 2  
18 5040051200 Sworzeń 2  
18 5040200820 Sworzeń 2  
19 5040051220 Sworzeń 142  
20   Śruba M8X16-5.8-B 5  
21   Śruba M10X25-5.8-B 1  
22   Nakrętka M6-5-B 4  
23   Nakrętka M8-5-B 5  
24   Nakrętka M8X1-5-B 4  
25   Podkładka 6,4 2  
27   Podkładka Z8,2 5  
28   Nit 8X12 72  
28   Nit 8X16 72  
29 PN67M80026 Drut stalowy 2,0 Opb-ll Nw (L =20 mm) 4  
30 PN86M82144 Nakrętka M10-5-B 1  
31 PN78M82005 Podkładka 10,5 2  
32 PN77M82008 Podkładka Z10,2 1  
  5043170010 Pokrywa kpl. (Poz. 7, 8, 9, 10,22) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.