Pompa wtryskowa Ursus C-385

WRÓĆ DO KATALOGU

 Schamat, na którym znajduje się pompa wtryskowa Ursus C-385

 

Pompa wtryskowa Ursus C-385

 

  

Lp. Numer katalogowy Nr poz. podzespołu Nazwa części Ilość w modelach ciągnika Uwagi 
912 914 1012 1014 1222 1224 1614
1 93009059   Korek 1 1 1 1 1 1 1  
2 93009022   Zderzak 1 1 - 1 1 1 -  
3 93009023   Zderzak - - 1 1 - - 1  
4 93009021   Listwa zębata 1 1 1 1 - - -  
5 93009024   Listwa zębata - - - 1 1 1 1  
5 54612505   Pierścień uszczelniający 8x12 3 3 3 3 3 3 3  
6 93009060   Korek odpowietrzający 1 1 1 1 1 1 1  
7 54250415   Śruba 6 1 1 1 1 1 1 1  
8 54612510   Pierścień uszczelniający 12x16 2 2 2 2 2 2 2  
9 93009058   Króciec 1 1 1 1 1 1 1  
10 93009061   Śruba 2 2 2 2 2 2 2  
11 93009065   Korek 1 1 1 1 1 1 1  
12 54510330   Pierścień uszczelniający 16x12 1 1 1 1 1 1 1  
15 54611207   Podkładka sprężysta Z6 4 4 4 4 4 4 4  
17 54220727   Wkręt z łbem walcowym 2 2 2 2 3 3 3  
18 93009019   Wkładka 4 4 4 4 6 6 6  
19 54230304   Nakrętka M4-5 Zn7 2 2 2 2 3 3 3  
20 93009549   Nakrętka M 4 4 4 4 6 6 6  
21 93009548   Podkładka 6,5/10 4 4 4 4 6 6 6  
22 93009018   Króciec gwintowany 4 4 4 4 6 6 6  
25 93009017   Napełniacz 4 4 4 4 6 6 6  
26 93009016   Sprężyna 4 4 4 4 6 6 6  
27 93009012   Zawór tłoczący 4 4 4 4 6 6 6  
29 993801   Nakrętka M6 CSN 021402.54 2 2 2 2 2 2 2  
30 54611207   Podkładka sprężysta 10 10 10 10 14 14 14  
31 93009010   Podkładka 8 8 8 8 12 12 12  
32 93009006   Tuleja EM 85K 4 4 - - 6 6 -  
32 93009005   Tuleja EM 9K - - 4 4 - - 6  
33 93009020   Pierścień uszczelniający 12 12 12 12 18 18 18  
34 93009032   Tuleja regulacyjna 4 4 4 4 6 6 6  
35 93009033   Podkładka sprężyny 4 4 4 4 6 6 6  
36 93009035   Sprężyna  4 4 4 4 6 6 6  
37 93009038   Miska dolna 4 4 4 4 6 6 6  
38 93009025   Podkładka 4 4 4 4 6 6 6  
39 93009026   Podkładka 4 4 4 4 6 6 6  
40 93009027   Podkładka 4 4 4 4 6 6 6  
41 93009028   Podkładka 4 4 4 4 6 6 6  
42 93009029   Podkładka s = 0,50 4 4 4 4 6 6 6  
43 93009030   Podkładka s = 0,55 4 4 4 4 6 6 6  
44 93009031   Podkładka s = 1,00 4 4 4 4 6 6 6  
53 93009040   Popychacz z rolką 4 4 4 4 6 6 6  
55 93009015   Pierścień uszczelniający 8 8 8 8 12 12 12  
60 93009003   Korpus pompy wtryskowej Ursus C-385 1 1 - - - - -  
60 93009001   Korpus pompy wtryskowej - - 1 1 - - -  
60 93009008   Korpus pompy wtryskowej Ursus C-385 - - - - 1 1 1  
60 93009004   Korpus pompy wtryskowej - - - - - - -  
61 54260103   Wpust czółenkowy 3 x 6,5 1 1 1 1 1 1 1  
62 93009045   Wałek krzywkowy 1 1 1 1 - - -  
62 93009047   Wałek krzywkowy - - - - 1 1 1  
63 54320149   Łożysko kulkowe 6303 2 2 2 2 2 2 2  
65 93009049   Podkładka regulacyjna 1 1 1 1 1 1 1  
66 93009050   Podkładka regulacyjna 1 1 1 1 1 1 1  
67 93009051   Podkładka regulacyjna 1 1 1 1 1 1 1  
68 93009052   Podkładka regulacyjna 2 2 2 2 2 2 2  
70 93009053   Pokrywa centrująca 1 1 1 1 1 1 1  
71 54210623   Śruba M6x 16-8,8-I 4 4 4 4 4 4 4  
72 93009011   Podkładka 2 2 2 2 2 2 2  
73 54620509   Pierścień osadczy 1 1 1 1 1 1 1  
74 2120754   Śruba M6 x 20 CSN 02.1207.54 8 8 8 8 12 12 12  
75 54250401   Śruba 2 2 2 2 2 2 2  
76 93009057   Podkładka 4 4 4 4 4 4 4  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części Ursus C-385 nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.