Kadłub młocarni BIZON SUPER cz. 1

WRÓĆ DO KATALOGU

Kadłub młocarni Bizon Super

Kadłub młocarni BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5052080020 Bok ramy lewy 1  
2 5052080210 Belka przednia 1  
3 5052080030 Bok ramy prawy 1  
4 5050581091 Rama wzmacniająca 1  
5 5050581262 Belka tylna 1  
6 5050581290 Łącznik belki tylnej 1  
7 5040080240 Zaczep 1  
8 5060080040 Podkładka 4  
9 5040080261 Osłona odrzutnika 2  
10 5058080210 Osłona bębna lewa Bizon 1  
11 5058080220 Osłona bębna prawa Bizon 1  
12 5052080050 Wspornik 2  
13 5040080370 Łącznik lewy 1  
14 5040080380 Łącznik prawy 1  
15 5040082791 Podpórka osłony 2  
16 5040082801 Osłona boczna 2  
17 5040082810 Nakładka 2  
18   Śruba M6X16-5.8-B 8  
19   Śruba M8X20-5.8-B 2  
20   Śruba M10X25-5.8-B 8  
21   Śruba M10X30-5.8-B 18  
22   Śruba M10X35-5.8-B 11  
23   Śruba M10X40-5.8-B 6  
24   Śruba M12X30-5.8-B 4  
25   Śruba M12X35-5.8-B 3  
26   Śruba M12X35 2  
27   Śruba kpl. 2  
28   Śruba M16X1,5-8.8-B 7  
29   Śruba M16X45-5.8-B 5  
30   Śruba M6X25-5.8 8  
31   Nakrętka M6-5-B 16  
32   Nakrętka M10-5-B 33  
33   Nakrętka M12 11  
34   Nakrętka M16X1,5 7  
35   Nakrętka M16-5-B 5  
36   Podkładka 6,4 8  
37   Podkładka 10,5 29  
38   Podkładka 13 8  
39   Podkładka Z6,1 16  
40   Podkładka Z10,2 33  
41   Podkładka Z12,2 4  
42   Podkładka Z16,3 5  
43 5058080161 Rura nośna 1  
44   Podkładka 8,4 6  
45   Podkładka Z8,2 6  
46   Nakrętka M8-5-B 6  
47   Nakrętka M16 1  
48   Śruba M16X50-5.8-B 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.