Napęd bębna młócącego BIZON SUPER

WRÓĆ DO KATALOGU

Napęd bębna młócącego Bizon Super

Napęd bębna młócącego BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5050600101 Piasta przesuwna 1  
2 5050600111 Oprawa łożyska 1  
3 5050600121 Tuleja 1  
4 5050600200 Piasta bębna młócącego z tuleją 1  
5 5040100120 Tarcza stała 1  
6 5040100130 Tarcza przesuwna bębna młócącego 1  
7 5040100140 Prowadzenie sprzęgła 2  
8 5040100151 Talerz 1  
9 5040100190 Ramię górne 1  
10 5056620010 Krążek I 2  
12 5040100220 Śruba 1  
13 5040100230 Podkładka 1  
14 5040100390 Sprężyna 1  
15 5040100400 Miseczka 2  
16 5050600190 Jarzmo bębna Bizon 1  
17 5040100271 Nakrętka 2  
18 5040100280 Ramię dolne bębna 1  
19 5040120160 Podkładka 1  
20   Śruba M10X40-5.8-B 6  
21   Śruba M10X60-5.8-B 2  
22   Śruba M10X70-8.8-A 6  
23   Wkręt M6X12-14H 1  
24   Nakrętka M10-5-B 16  
25   Nakrętka M16 1  
26   Podkładka 10,5 6  
27   Podkładka 17 2  
28   Podkładka Z10,2 12  
29   Zawleczka S-Zn-4X25 2  
30   Sworzeń 16X50/44 2  
31   Wpust AB 12X8X80 2  
32   Wpust A12X8X50 1  
33   Łożysko nr 51117 2  
34   Pierścień 85z 1  
35   Pierścień dzielony 85 1  
36   Smarowniczka St.B1/8"-45° 2  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.