Kadłub młocarni BIZON SUPER cz. 4

WRÓĆ DO KATALOGU

Kadłub młocarni Bizon Super

Kadłub młocarni BIZON SUPER

 

Lp. Numer katalogowy Nazwa części Ilość Uwagi
1 5050580181 Fartuch 1  
2 5050580190 Podkładka 1  
3 5050580230 Obramowanie dolne 1  
4 5050581410 Osłona przetrząsaczy 1  
5 5050580280 Listwa 1  
6 5052580160 Osłona górna przednia 1  
7 5050580750 Obramowanie górne 1  
8 5050580780 Pokrycie górne kpl. 1  
9 5040080080 Wspornik lewy 1  
10 5040080100 Wspornik prawy 1  
11 5040080231 Wieszak 1  
12 5040080807 Wspornik 1  
13   Śruba M6X16-5.8-B 13  
14   Śruba M6X20-5.8-B 27  
15   Śruba M6X25-5.8-B 23  
16   Śruba M8X20-5.8-B 6  
17   Śruba M8X25-5.8-B 14  
18   Śruba M8X30-5.8-B 2  
19   Śruba M10X30-5.8-B 2  
20   Śruba M20X35-5.8-B 3  
21   Śruba M12X35 2  
22   Śruba M12X35-5.8-B 2  
23   Podkładka 6,4 46  
24   Podkładka A6,6 62  
25   Podkładka 8,4 59  
26   Podkładka 10,5 9  
27   Podkładka 13 4  
28   Podkładka Z6,1 63  
29   Podkładka Z8,2 25  
30   Podkładka Z10.2 6  
31   Nakrętka M6-5-B 59  
32   Nakrętka M8-5-B 37  
33   Nakrętka M10-5-B 5  
34   Nakrętka M12 4  
35   Śruba M8X35-5.8-B 6  
36 5050580790 Pokrycie górne 1  
37 5057080140 Płytka II 1  
38 5050581570 Uszczelka    
39 5050581560 Pokrywka (część składowa poz. 8) 2  
40 5058080850 Kątownik przedni 1  
41 5058290320 Uszczelka 1  
42 5060170030 Zawiasa 2  
43 5060170040 Pokrywa kpl. z przyspawanym uchwytem 5050581470 1  
- 5050580121 Fartuch osłony wylotowej (poz. 1, 3, 7) 1  
- 5050580250 Osłona górna przetrząsaczy (poz. 4, 13, 23, 28, 31, 41,42, 43) 1  

UWAGA!!! Niniejszy katalog części BIZON SUPER nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów.
Opracowanie służy wyłącznie do celów informacyjnych na temat budowy i wykazu części jakie wchodzą w skład danej maszyny.
Numery katalogowe nie są numerami oryginalnymi i podane są jedynie do celów porównawczych.
Zastrzegamy, że katalog może zawierać błędy. Nie wszystkie części wymienione i rozrysowane w katalogu są dostępne w sprzedaży.